Замір

Замір дверного отвору є першим й важливим етапом в процесі виконання робіт при монтажі нових або заміні старих вхідних та міжкімнатних конструкцій. Вирішивши виконати його самостійно, слід пам'ятати, що ціна помилки може бути досить високою. Непрофесійно виконаний обмір здатний перетворити швидкий і простий монтаж двері в тривалий, важкий і, що головне, дорогий захід.

Саме тому, замовляючи двері у компанії «Misto-dverey», ми рекомендуємо покласти виконання даного підготовчого етапу на кваліфікованого фахівця. Це дозволить виключити ймовірність виникнення будь-яких пов'язаних з інженерно-технічними роботами помилок. Крім того, під час виконання замірів замовник дверей може отримати всі необхідні йому консультації, наприклад, для підбору оптимального типу замків та іншої фурнітури.

Вартість послуги заміру дверних прорізів становить:

 • 150 грн. в Тернополі;
 • 200 грн. у Львові.

У разі виїзду фахівця на розташований в області об'єкт до ціни послуги додається оплата у розмірі 6 грн за 1 кілометр шляху. За умови покупки дверей після виконання замірів їх вартість компенсується за рахунок відповідної знижки на продукцію.

Увага акція! При замовленні п'яти й більше одиниць вхідних або міжкімнатних конструкцій послуга по замірам надається безкоштовно.

Важливо! Проведення всіх необхідних обмірів є важливим заходом при замовленні конструкцій не тільки за індивідуальними розмірами, але й в стандартних габаритах. Всупереч існуючим стандартам, типові вхідні та міжкімнатні отвори на різних об'єктах нерухомості, як правило, відрізняються за шириною та висотою. Тому їх обмір дозволяє заздалегідь визначитися з особливостями монтажних робіт для їх максимально швидкого та якісного проведення.

При покупці покриття для підлоги (ламінату та паркетної дошки) послуги замірів надаються безкоштовно.

➤ Які переваги онлайн-магазину дверей?

Співробітники інтернет-гіпермаркету «Місто Дверей та Підлоги» пропонують покупцям кращі умови співпраці:

 • величезний вибір дверей від провідних світових брендів;
 • висока якість, підтверджене сертифікатами;
 • індивідуальний підхід до кожного покупця;
 • доступна вартість;
 • штат співробітників з професіоналів своєї справи;
 • виконання монтажу будь-якої складності;
 • доставка продукції по всій Україні.

За чотири роки існування ми отримали безліч позитивних відгуків від задоволених клієнтів і по праву пишаємося своєю роботою.

➤ Як здійснюється доставка дверей по всій території України?

Двері доставляють в будь-який населений пункт України кур'єрською службою до дверей. Єдине, що потрібно від покупця, це зайти в інтернет-магазин і вибрати модель. Виріб пакується в захисну плівку, яка захищає поверхню конструкції від деформації, подряпин, тріщин.

Доставка здійснюється в зручний для клієнта час. Будь-які питання щодо покупки, приїзду кур'єрської компанії можна задати консультанту. Вартість послуги залежить від конкретного пункту, куди здійснюється транспортування, чи буде проводитися монтаж фахівцями компанії чи ні.

➤ Як проводиться монтаж дверей?

Установка дверей здійснюється за наступною схемою:

 • Підготовка дверного отвору. Демонтується полотно, наличники і коробку.
 • Проведення вимірів. Від короба до отвору зазор дорівнює 10-15, а від полотна до статі - 10 мм. Якщо він більше, використовують брус, а менше - перфоратор.
 • Установка короба. Його вирівнюють по горизонталі і вертикалі, використовуючи напрямні.
 • Навішують полотно. Конкретний порядок робіт залежить від того, який тип петель використовують.
 • Фіксація блоку. Зазори заповнюють монтажною піною, надлишки якої видаляють.

Монтаж займає від 1 і до 3 годин.

➤ Чи можна забрати двері самостійно?

Інтернет-магазин «Місто дверей» здійснює доставку дверей кур'єром, але можливий самовивіз. Це обов'язково необхідно вказувати при оформленні замовлення. Всі представлені в каталозі моделі дверей є в наявності. Залишається тільки приїхати і забрати обраний товар.

Вибираючи самовивезення, слід враховувати розміри дверного полотно. Воно повинно міститися на машині. Важливо розуміти, поверхню виробу повинна бути захищена від механічних пошкоджень. Особливо, якщо дорога до місця призначення буде нерівною. Двері потрібно надійно зафіксувати, щоб вона не ушкодилася.

Заявка на безкоштовний виклик замірника прийнята
Найближчим часом вам зателефонують.
Заявка на передзвін залишена
Найближчим часом вам зателефонують.
Ваше замовлення прийнято!
Вам перетелефонують протягом 30 хв.
Фільтр
Знайдено 5 
Підтвердіть
Для того, що б додати товар в список бажань, що Вам потрібно