• Ваш список
    "Список порівняння" порожній
  • +38 096 702 04 69
  • +38 095 268 07 37

Доставка

Ми займаємся продажем товарів з нашого інтернет-магазину з доставкою по всій території України. Наші працівники здійснюють доставку дверних, віконних та інших конструкцій.

"Місто дверей та підлоги" піклується насамперед про зручність клієнтів, тому доставляємо замовлені товари прямо додому. Тепер вам не потрібно витрачати час на відвідування магазинів - достатньо лише зайти на наш сайт або зателефонувати, вибрати товари та оформити замовлення. Вся продукція транспортується запакованою в спеціальну захисну плівку, щоб максимально захистити її від будь-яких зовнішніх впливів. Адже для нас дуже важливим є те, щоб клієнт отримав своє замовлення у відмінному стані – без подряпин, тріщин чи деформацій.

Час доставки попередньо узгоджується з замовником - при відсутності на складі обраної номенклатури або необхідного обсягу, співробітники компанії обов'язково повідомлять Вам і проконсультують з усіх питань, пов'язаних з оформленням замовлення, оплатою та доставкою.

Вартість доставки розраховується в залежності від місця встановлення (монтажу) готової продукції. Також, як варіант, є можливість самостійного вивозу замовлення з наших салонів.

Фільтр
Знайдено 5 
Підтвердіть
Для того, що б додати товар в список бажань, що Вам потрібно
Facebook