• Ваш список
    "Список порівняння" порожній
  • +38 096 702 04 69
  • +38 095 268 07 37

Серія Optima 68

Профіль Optima 68

Конструкція

Вікно з однією рамою, товщиною 68 мм., виготовленою з багатошарового брусу сосни чи меранті.

Доступні стилі

  • Softline
  • Clasik
  • Retro

Матеріали рами та стулок

Добірна деревина з відповідним вмістом вологи, шари склеєно водостійким клеєм (класу D4), висока стійкість до перепадів температур та відмінні механічні характеристики.

Ообробка

Чотиришарова система: імпрегнація здійснюється як окремий процес, три шари фарби наносяться методом безповітряного розпилення з використанням екологічно чистих водостійких фарб фірми «SIGMA»,
як прозорих, так і непрозорих.

RAL палітра

Колір

Прозорий (для демонстрації природної структури деревини) чи непрозорий за шкалою кольорів RAL.

Склопакет Optima 68

Склопакет

Однокамерний склопакет, товщиною 24 мм., низькоемісійне скло та заповнена аргоном порожнина (теплоізоляція Ug < 1,0 Вт/м2K, звукоізоляція Rw = 31 (-2;-5) дБ); можливість встановлення безпечного скла, скла, захищеного від проникнення (класу P2 чи P4), декоративного скла та ін.

Optima 68

Фурнітура

Периферійна фурнітура Roto NT з удосконаленим антикорозійним захистом та двома засувами, запобіжним пристроєм та функцією мікропровітрювання. Видається можливим встановити додаткові елементи, зокрема: замикаючі важелі з тримачем, що регулюються, для фіксації вікна у відкидному та відкритому положенні, ручки Secustik® та ручки із ключем, фурнітура Designo з прихованими петлями, безпечна фурнітура для дитячих кімнат, яка передбачає відкидання вікна перед його відкриттям, та фурнітура із захистом від проникнення класу WK1 чи WK2.

Ущільнювач

Змінну прокладку, встановлену в стулці, виготовлено з термопластичного еластомеру, стійкого до несприятливих умов навколишнього середовища, також можна встановити додаткову прокладу для покращення звукоізоляції.

Імпост Optima 68

Водозлив та накладка

Водозлив та алюмінієва накладка захищають стулку від дощу, мають надійну конструкцію, стійку до корозії та механічних пошкоджень; доступними кольорами лаку для водозливу та накладки є білий, коричневий, оливковий, золотий та будь-який інший з палітри кольорів RAL; виконання накладки в стилі Retro – недоступне.

Імпост

Вбудований, приклеєний (додатковим варіантом є імпост Vienna – зі встановленими шурупами, що імітують природний поділ), декоративний чи внутрішній.

Додаткові аксесуари

Ручки та декоративні кришки петель, виконані в одному з декількох можливих кольорів; отвори для провітрювання, антимоскітні сітки, роликові штори, жалюзі та ін.

Фільтр
Знайдено 5 
Підтвердіть
Для того, що б додати товар в список бажань, що Вам потрібно
Facebook