• Ваш список
    "Список порівняння" порожній
  • +38 096 702 04 69
  • +38 095 268 07 37

Паркетна дошка Old Wood – висока якість за доступною ціною!

Сьогодні ринок підлогових покриттів представлений в широкому асортименті – різні типи, різні дизайни та матеріали. Серед цього асортименту є колекція паркетної дошки українсько-польського виробництва Old Wood, яку можна придбати в нашому інтернет-магазині Місто Дверей та Підлоги.

Паркетна дошка Old Wood - це натуральне, міцне та екологічно чисте підлогове покриття. Виготовляються вони на сучасному європейському підприємстві з високотехнологічним обладнанням. Ключовою особливістю паркетної дошки Old Wood є широкий асортимент темних моделей з ясена та дуба, для яких застосовується термообробка – надає темний колір покриттю дошки. Окрім того, завдяки термообробці збільшується термін служби поверхні, вона стає менш вразливою впливу різних зовнішніх факторів: перепадів температури, зміна вологості приміщення і так далі. В асортименті паркетної дошки Old Wood представлені трьох смугові та односмугові моделі.

Для виробництва покриття паркетної дошки Old Wood використовуються високоякісні клей і лак, які відповідають європейським екологічним нормам по застосуванню хімічних речовин. Лак наноситься в 4 шари, що забезпечує захист від подряпин і інших впливів зовнішнього середовища.

Одним з основних факторів при виборі паркетної дошки виступає її ціна. Паркетна дошка Old Wood відноситься до бюджетного цінового сегменту. При цьому якість дошки і застосовуваних в її виробництві матеріалів на порядок вище інших підлогових покриттів в цьому ціновому сегменті.

Фільтр
Знайдено 5 
Підтвердіть
Для того, що б додати товар в список бажань, що Вам потрібно
Facebook