• Ваш список
    "Список порівняння" порожній
  • +38 096 702 04 69
  • +38 095 268 07 37

Головні тренди ламінату 2016-2017 років

Якщо Ви шукаєте оптимальне покриття для підлоги чи лише плануєте ремонт на наступний рік, радимо звернути увагу на останні новинки серед ламінату. Не зайвим буде нагадати про переваги такого вибору, адже завдяки сучасному обладнанню на виробництві, хороший ламінат зовсім не поступається дерев'яній підлозі, а може і перевершує її у практичності, екологічності, ціні та зовнішньому вигляді. У цьому Ви переконаєтеся, проглянувши нашу добірку “модного” ламінату 2017.

Не дивно, що найпопулярнішим ламінованим покриттям залишається імітація дерева: розмаїття візерунків деревних порід, колірна гама (від світлого до темного) та різні відтінки (холодні чи теплі) можуть стати основою найрізноманітніших дизайнів інтер'єру.

Ламіноване покриття “під старовину”

Зістарене дерево завжди високо цінилося. Воно - як добре вино, виплекане часом. Складається враження, ніби по ньому пройшлась сама історія. Тому, не дивно, що саме “антикварний ефект” ламінату відкриває нашу добірку. Така підлога стане символом розкоші та аристократизму в домі. Чудово підкреслить класичне оформлення помешкання. Колір такої підлоги зазвичай нейтральний, місцями до коричневого, тонування по всій площині неоднорідне.

Тибетська свіжість

Прохолоду та спокій навіює цей тип покриття, що імітує обвітрене дерево. Така підлога стане чудовим вибором для приміщення в приглушених холодних тонах. Відтворення неперевершеної структури та кольору такого дерева дозволить Вам відтворити гармонію та рівновагу в кімнаті. Стане оптимальним вибором при оформленні вітальні чи спальні в спокійних блакитних тонах (не забувайте поєднувати теплі тони з холодними). Саме такий дизайн інтер'єру є одним з фаворитів у 2017 році.

Штучна “недбалість” стилю Кантрі

Грубо оброблена деревина та вигляд “щойно з лісу” є основними критеріями іншого популярного покриття. І не дивно, що імітація ручної обробки ламінату - далеко не дешевий процес. Чудово впишеться у вищезгаданий сільський стиль Кантрі або Рустикальний стиль, де грубе і спрощене оформлення предметів створює затишок та комфорт. Як правило, весь дизайн зводиться до використання виключно природних тканин та матеріалів. Тому, навіть колір підлоги залишається натуральним. Ламіноване покриття такого типу завжди матове або воскове, з легким природнім блиском.

Ламінат “американський каштан”

Прийшов до нас з-за океану. Це досить рідкісна порода дерева, яку для нас зробили доступнішою виробники ламінату. Унікальний малюнок та колір стануть свідченням гарного смаку та розкоші його власника. Світлий теплий відтінок гарно поєднується з сучасним стилем мінімалізму або ж доповнить авангардний дизайн.

Тропічна краса

Саме екзотичні породи дерева з тропічних лісів надихнули виробників на створення цієї колекції. Характерні візерунки порід та оригінальні відтінки тепер доступні і для середньостатистичного жителя. Як правило, різкі контрасти між світлим та теплим, плюс - чіткі малюнки покриття відразу “видають” далекого гостя. Загалом вигляд підлоги видається оригінальним. Цей вид ламінату доповнить еклектичний стиль, а загальний інтер'єр збагатять вироби з лози чи бамбука.

Бажаємо вдалого вибору!

Фільтр
Знайдено 5 
Підтвердіть
Для того, що б додати товар в список бажань, що Вам потрібно
Facebook