• Ваш список
    "Список порівняння" порожній
  • +38 096 702 04 69
  • +38 095 268 07 37

Міжкімнатні протипожежні двері

Міжкімнатні протипожежні двері – це конструкції спеціального призначення, котрі запобігають поширенню пожежі. Вони надзвичайно міцні та герметичні, тому не пропускають не лише вогонь, але й отруйні гази. Вони дозволяють локалізувати джерело загоряння, блокувати його поширення, полегшити ліквідацію пожежі та евакуацію людей. Саме тому протипожежні міжкімнатні двері, замовити котрі можна зовсім недорого, активно використовуються у громадських приміщеннях, офісах, на промислових об’єктах. Останнім часом вони все частіше застосовуються у приватному житлі, на сходових клітках багатоквартирних будинків.

Особливості конструкції міжкімнатних протипожежних дверей

Внутрішні двері протипожежні, ціна котрих в Україні буває різною, мають найрізноманітніший дизайн. Зовнішньо вони можуть нічим не відрізнятися від звичайних блоків, та й вага їх не є дуже великою. Вогнестійкі моделі оформляються в будь-якому стилі – класичному, модерновому, мінімалістичному. Вони можуть мати філенки, бути покритими лакофарбовими матеріалами, дзеркальним покриттям, часто вони виготовляються під поклейку шпалер чи самостійну покраску.

Протипожежні двері міжкімнатні купити дуже легко – лише в нашому інтернет-магазині представлена величезна кількість продукції вітчизняних та зарубіжних компаній. Вироби мають товщину близько 60 мм, в якості наповнювача полотна використовуються негорючі матеріали. По всьому периметру укладається терморозширювальний ущільнювач, котрий при загорянні спінюється і запечатує вихід. Даний елемент протипожежних внутрішніх дверей забезпечує також відмінну звукоізоляцію.

Також такі конструкції можуть мати випадні пороги, спеціальні петлі з інтегрованим доводчиком, завдяки якому стулка закривається самостійно при загорянні та інші додаткові опції.

Кращий інтернет-магазин протипожежних міжкімнатних дверей

У нас ви можете придбати готові міжкімнатні двері з протипожежними властивостями низької вартості та високої якості. Також ми виконуємо нетипові моделі на замовлення – в такому випадку клієнт обирає самостійно:

  • розміри виробу;
  • стиль оформлення;
  • колір;
  • інші параметри.

Вартість продукції, виготовленої під заказ, буде відрізнятися від каталожних цін, тому варто обговорити все з консультантами заздалегідь. Наші працівники виконують оперативну доставку внутрішніх протипожежних дверей та професійний їх монтаж. Звертайтесь до нас, якщо хочете отримати надійні внутрішні блоки без зайвих турбот!

Фільтр
Знайдено 5 
Підтвердіть
Для того, що б додати товар в список бажань, що Вам потрібно
Facebook