• Ваш список
  "Список порівняння" порожній
 • +38 096 702 04 69
 • +38 095 268 07 37

Міжкімнатні одностулкові двері

До числа найбільш ходових моделей міжкімнатних дверей в Україні належать одностулкові конструкції. Купити їх дуже легко, адже наш інтернет-магазин пропонує широкий вибір різноманітних моделей на будь-який смак та гаманець. Між собою вироби відрізняються матеріалами, стилем та кольором оформлення, брендом, формою, ціною. В продажу є як готові конструкції, так і ті, які виготовляють на замовлення.

Одинарні міжкімнатні двері та їх розмаїття

Зазвичай у приватному житлі чи офісних приміщеннях дверні отвори роблять малими. Ідеально в них ввійдуть одностулкові міжкімнатні двері, замовити котрі незвичайно просто. Обираючи модель, варто визначитися із наступними параметрами:

 • видом відкриття та закриття дверної конструкції - розсувні, складні, зсувні тощо;
 • на яку сторону відкриватиметься блок – наліво чи направо;
 • з яких матеріалів виготовлено модель – деревини, металу, ПВХ, скла і т.д.;
 • яка форма стулки – прямокутна чи аркова;
 • яким має бути полотно одинарних внутрішніх дверей – глухим, зі склінням, накладками, вставками, декоративними елементами;
 • в якому стилі оформлені вироби (класика, модерн, мінімалізм);
 • колір моделі чи комбінація відтінків.

Варто уточнити у продавця якою є комплектація товару, адже не завжди до полотна та коробки додається уся необхідна фурнітура (петлі, ручки, замки). Адже ціна дверей міжкімнатних одностулкових може лише здаватися нижчою, а при потребі все купувати окремо кінцева сума може виявитись набагато більшою.

Правильний вибір внутрішніх одностулкових дверей

Обираючи модель для дому чи офісу, варто орієнтуватись не лише на привабливість та вартість, а й на інші характеристики. Наприклад, довговічність виробу, тривалість гарантії на нього. Також врахуйте, на скільки легко доглядати за конструкцією, реставрувати та оновлювати (не всі одностулкові міжкімнатні двері можуть відновлюватися). Добре ретельно вивчити репутацію компанії-виробника, почитати відгуки на її продукцію, перевірити сертифікати відповідності.

Не завжди стандартні каталожні моделі підходять до дверного отвору. В такому випадку можна замовити нетипову продукцію, котра буде відповідати вашим запитам максимально. Обирайте той магазин, котрий пропонує не лише товар, а й доставку та установку міжкімнатних одинарних дверей.

Якщо ви хочете знайти недорогі і якісні внутрішні блоки, то ви попали по адресу!

Фільтр
Знайдено 5 
Підтвердіть
Для того, що б додати товар в список бажань, що Вам потрібно
Facebook