• Ваш список
    "Список порівняння" порожній
  • +38 096 702 04 69
  • +38 095 268 07 37

Міжкімнатні глухі двері

Міжкімнатні глухі двері, купити котрі можна без проблем в нашому магазині, використовують зазвичай у тих приміщеннях, де потрібно створити усамітнену обстановку. Це санвузол, спальня, дитяча кімната, робочий кабінет тощо. Обирають модель, орієнтуючись на її зовнішній вигляд, ціну, функціональність, довговічність. При виборі конструкції найвагомішими критеріями є тип заповнення дверного полотна та варіанти його оздоблення.

Заповнення полотна глухих міжкімнатних дверей

Міжкімнатні двері глухі замовити можна із двома варіантами наповнення: пустотілі та із суцільним заповненням.

Конструкції суцільного наповнення – міцні, надійні та більш дорогі моделі. Наповнювач укладається всередині каркасу, покритого шпоном, плівкою, ЛФМ. В якості наповнювача може бути використано дерев’яний масив, дерев’яні рейки, з’єднані між собою, деревно-волокниста плита тощо. Такі глухі міжкімнатні двері відрізняються:

  • відмінними тепло- та шумоізолюючими властивостями;
  • довговічністю, стійкістю до механічних пошкоджень;
  • великою вагою.

Існують певні обмеження до їх використання (не рекомендується встановлювати їх у приміщеннях з коливанням температури та вологості), також важливо слідкувати за правильністю монтажу. Ціна таких глухих міжкімнатних дверей в Україні найвища.

Пустотілі моделі – це вироби, у яких між брусками каркасу поміщено гофрокартон. Внутрішні блоки даного типу дуже легкі, мало піддатливі до впливу вологи. Коштують вони значно дешевше від попередніх видів внутрішніх дверей з глухим полотном.

Варіанти оздоблення міжкімнатних дверей з глухим полотном

Каталог нашого інтернет-магазину містить безліч моделей готових внутрішніх глухих дверей, також можливе виготовлення нетипових конструкцій на замовлення. Усі вони діляться на два основних види в залежності від оформлення: блоки із гладким полотном та філенчатим. Оздоблення в обох випадках виконується із різних матеріалів – ламінат, МДФ, ДВП, деревина, фанера.

Гладкі полотна обшиваються листовим матеріалом (пластиком, ЛДСП, МДФ), котрий має найрізноманітнішу текстуру та забарвлення, може прикрашатися фотодрукованою картинкою. Такі глухі двері міжкімнатні пасують до інтер’єрів в стилі мінімалізм.

Філенки бувають гладкими, наплавними, фігурними, з різьбою, з розкладками і т.п. виконують їх з дерева, фанери, ЛДСП, МДФ чи їх комбінації. Вони надзвичайно красиві, складні у виробництві, тому дорогі.

У нас можна купити з доставкою глухі внутрішні двері з гладким та філенчатим полотном, арочні чи прямокутної форми, з різними типами відкриття, виготовлені в Україні та за її межами.

Фільтр
Знайдено 5 
Підтвердіть
Для того, що б додати товар в список бажань, що Вам потрібно
Facebook