• Ваш список
    "Список порівняння" порожній
  • +38 096 702 04 69
  • +38 095 268 07 37

Міжкімнатні двостулкові двері

Красиві подвійні міжкімнатні двері в Україні часто обирають для великих кімнат, віталень, залів. Вони надають приміщенню святковий та навіть парадний вигляд, прикрашають великий дверний отвір. Проте вони не позбавлені і недоліків, наприклад, не дозволяють використовувати деяку частину простору.

Розмаїття двостулкових міжкімнатних дверей

Уся різниця двостулкових міжкімнатних дверей, замовити котрі пропонує наш інтернет-магазин, від одностулкових – у числі дверних полотен: в першому випадку їх два, в другому – одне. Ліва і права стулка таких моделей можуть мати найрізноманітніші типи відкривання. До найпопулярніших з них належать:

  • розпашні – такі блоки гарно виглядають та є доречними у великих приміщеннях, якщо квартира мала, то їх використовувати не варто;
  • маятникові двостулкові двері міжкімнатні купити варто також для великих приміщень, адже вони відкриваються на дві сторони, крадучи тим самим простір по обидва боки конструкції;
  • розсувні конструкції вдалі для приміщень будь-якого розміру, адже вони займають тільки 50 мм уздовж стін зліва та справа від дверного отвору.

Подвійні внутрішні двері, ціна котрих визначається багатьма чинниками, відрізняються і по інших ознаках. Це матеріали коробки та полотна (дерево, скло, пластик, композит), форма отвору (прямокутна чи у вигляді арки), стиль оформлення, тип покриття (ламінат, лакофарбові матеріали, шпон). Що стосується розмірів, то у продаж надходять готові двостулкові внутрішні двері із стандартними параметрами. Якщо потрібні вироби нетипові, то їх виготовляють на замовлення.

Обираємо внутрішні подвійні двері правильно

При виборі міжкімнатних двостулкових дверей, доставка котрих здійснюється по всій Україні, слід враховувати, що вартість залежить від наступних параметрів: габаритів, використаних матеріалів, складності моделі, якості та наявності фурнітури, характеру декору, бренду, стилю оформлення тощо. В нашому магазині можна придбати продукцію вітчизняних та зарубіжних компаній, якість котрої підтверджується сертифікатами відповідності.

На власний смак обирайте стиль дверей міжкімнатних двостулкових (хай-тек, класицизм, мінімалізм, модерн) та колір (білий, коричневий, природні відтінки натуральної деревини). Полотно може бути глухим, зі склінням, малюнками, накладками, вставками, філенками.

Звертайтесь до нас і ми знайдемо для вас ідеальні внутрішні двері!

Фільтр
Знайдено 5 
Підтвердіть
Для того, що б додати товар в список бажань, що Вам потрібно
Facebook