• Ваш список
    "Список порівняння" порожній
  • +38 096 702 04 69
  • +38 095 268 07 37

Дерев'яні вікна Vidok

Асортимент Vidok складається з сучасних дерев'яних вікон та дверей, що мають високу якість, функціональність та естетичні властивості. Ці конструкції відповідають найбільш важливим вимогам, а також виготовлені у відповідності з усіма європейськими стандартами. Продукція Vidok має всі необхідні сертифікати, і їх якість перевіряється в спеціальних акредитованих лабораторіях. Особливістю дерев'яних вікон даного бренду є стабільність, міцність та стійкість до деформацій.

Вікна Vidok

В залежності від потреб замовника існують також різні конструктивні рішення з можливістю підвищення класу зламостійкості, тепло- та звукоізоляції. Спеціально для енергозберігаючих тенденцій сучасного будівництва компанія розробила лінії вікон енерго з покращеними ізоляційними параметрами. Інноваційними є столярні рішення на основі інтеграції дерева та алюмінію, які володіють набагато більшою стійкістю до впливу погодних умов та мають чудові технічні та функціональні параметри в порівнянні з дерев'яними вікнами. Конструкції такого типу поєднують в собі природний м’який вигляд деревини та сучасну якість дизайну з алюмінію.

Вікна Vidok

Що стосується діапазону стилів і конструкцій, компанія виробляє дерев'яні профілі в трьох різних напрямках:

  • Softline - округлі форми профілю;
  • Retro line - розроблені для історичних і старих будівель;
  • Clasik line - сучасний дизайн.

Крім класичних вікон, сучасні тенденції архітектури все частіше і частіше вимагають використання нестандартних або асиметричних форм, і у відповідності до цього компанія може виготовити дерев'яні вікна зі змінюваними формами, наприклад арки, кола, еліпса, трикутника і навіть трапеції.

Фільтр
Знайдено 5 
Підтвердіть
Для того, що б додати товар в список бажань, що Вам потрібно
Facebook