• Ваш список
    "Список порівняння" порожній
  • +38 096 702 04 69
  • +38 095 268 07 37

Дерев'яні вікна Модерн

Вікна Modern мають набагато кращий функціонал, міцність та довговічність ніж стандартні дерев’яні вікна. Крім таких якісних характеристик, конструкції бренду завдяки великому вибору дизайнерських рішень можуть стати окрасою будь-якого інтер’єру.

Дерев’яні віна Модерн виготовляються найрізноманітнішої форми – від традиційної до нестандартної, що підкреслює насамперед індивідуальність їх власника та стильність інтер’єру. Це може бути арка, круг, еліпс – тобто конструкція будь-якої складності та розміру.

Дерев'яні вікна Модерн

Вікна можуть бути з алюмінієвим обкладом, будь-якого кольору RAL, або ламінованим під структуру дерева. Технологія виробництва склопакетів для арочних конструкцій нічим не відрізняється від такої ж стандартної форми. Для виготовлення конструкції бренду Modern можуть використовуватись як прості, так і екзотичні породи деревини.

Дерев'яні вікна Модерн

Вікна виробництва компанії ідеально впишуться в найсучасніший інтер’єр, завдяки можливості пофарбування бруса в будь-який колір палітри RAL. Для цього використовуються лаки та фарби Remmers виробництва Німеччини на водній основі. Якість цих лакофарбових матеріалів підтверджено екологічними стандартами DIN EN 73-1 та OKO TEST. Застосування такого покриття запобігає псуванню, загниванню вікон і тим самим подовжує термін служби конструкції.

Фільтр
Знайдено 5 
Підтвердіть
Для того, що б додати товар в список бажань, що Вам потрібно
Facebook