• Ваш список
    "Список порівняння" порожній
  • +38 096 702 04 69
  • +38 095 268 07 37

Дерев'яні вхідні двері Модерн

Сучасні вхідні двері успішно подолали дилему: що вибрати, якість чи красу? Вони поєднують в собі повною мірою обидві ці складові, але в різних дверях, все буває по-різному. Старі стандарти вхідних дверей залишилися далеко в минулому і їм на зміну прийшли справжні дива сучасної інженерної конструкції - саме вони роблять нашу оселю захищеною, щоб ми відчували себе в ній впевнено та комфортно.

Дерев’яні вхідні двері Modern виготовляються з євробрусу з січенням 78x82 мм. Завдяки конструктивним рішенням, застосованими в даній серії, двері можуть бути різних габаритів.Для можливості встановлення різних натискних гарнітурів та спеціальних петель, розрахованих на вагу стулки від 120 до 150 кг, використовується стулковий профіль 108x78 мм.

Дерев'яні вхідні двері Модерн

Ширина дверей:

  • Від 350 мм до 1000 мм (штульпові двері)
  • Від 350 мм до 1400 мм (одностулкові двері)

Всі конструкції вхідної групи можуть бути оснащені протизламними функціями, здатними захистити оселю від непрошених гостей: фурнітура із застосуванням ригелів та кликів, склопакети з броньованим склом та декоративні грати, що служать не тільки захистом, але і прикрасою дверей. Також можливе підключення до системи “Розумний дім”. Дерев’яні вхідні двері Modern можуть мати не тільки прямокутну, а й нестандартну форму, наприклад арочну, чи косокутну, або в стилі Hi-Tech.

Фільтр
Знайдено 5 
Підтвердіть
Для того, що б додати товар в список бажань, що Вам потрібно
Facebook