• Ваш список
    "Список порівняння" порожній
  • +38 096 702 04 69
  • +38 095 268 07 37

Дерев'яні розсувні системи Модерн

Компанія Модерн виготовляє дерев’яні розсувні системи тільки на високоякісному обладнанні провідних виробників. Основою для таких конструкцій є тришаровий клеєний брус з перерізом 78х82 мм. Такі вікна чудово підходять для скління балконів, виходів на терасу, різного роду відкритих майданчиків.

Похило-зсувна система

Система такого типу є актуальною в тому випадку, якщо стулки мають відчинятись повність, не займаючи багато місця в такому положенні. Максимальна вага стулок в конструкції 200 кг, незважаючи на це вони є досить легкими в керуванні.

Похило-зсувна система може прекрасно доповнити як класичний, так і сучасний інтер’єр, вона ідеально підходить для скління балконів, виходів на терасу та різних відкритих майданчиків.

Похило-зсувна система

Підйомно-зсувна система

Підйомно-зсувна система є ідеальною коли потрібно закрити отвір великих розмірів. Завдяки конструктивному рішенню стулки дуже легко переміщаються по напрямним, а система контурного замикання надає конструкції герметичності. При цьому ширина системи може сягати 18 м. Для досягнення максимальної зручності конструкція комплектується електроприводом та пультом ДУ.

Ця система чудово підходить для скління балконів, виходів на терасу та будь-яких відкритих майданчиків кафе чи інших закладів.

Підйомно-зсувна система

Розсувна система типу “гармошка”

«Гармошка» - це віконні системи складного типу, які перетворюють звичайне вікно в практичну гармошку. З таким вікном провітрювання стає суцільним задоволенням - віконна система цього типу дозволяє повністю відкрити вікно навстіж або щільно закрити його, захищаючи приміщення від попадання снігу та дощу. Головною перевагою таких конструкцій є те, що за ними дуже просто доглядати.

Розсувна система типу “гармошка”

Завдяки вдало продуманому конструктивному рішенню, всі складові елементи можуть рухатись з різними комбінаціями в різні боки, забезпечуючи таким чином найкращу економію простору. Розсувні системи типу «гармошка» частіше використовують у тих випадках, коли потрібно зробити відкривання на всю ширину отвору, але для від'їзду розсувної системи немає місця.

Фільтр
Знайдено 5 
Підтвердіть
Для того, що б додати товар в список бажань, що Вам потрібно
Facebook