• Ваш список
    "Список порівняння" порожній
  • +38 096 702 04 69
  • +38 095 268 07 37
  • Головна /
  • Акції /

Компанія «Місто дверей та підлоги» дарує знижки на міжкімнатні двері!

Дехто думає, що двері – це незначний елемент дизайну кімнати, але ми у компанії «Місто дверей та підлоги» іншої думки! Двері вигідно доповнюють інтер’єр, роблять його завершеним та гармонійним. Тому не варто нехтувати можливістю викинути старі міжкімнатні двері та замінити їх на нову красу.

Давно хотіли замінити свої старі двері? Тепер у Вас є така можливість! «Місто дверей та підлоги» дарує кожному клієнту нашої компанії неймовірну знижку у 20% на міжкімнатні двері з колекції Fresca від українського виробника Rodos. Відчуйте на собі вишуканість та модерновість італійського дизайну по унікальній ціні.

Поспішайте придбати нові міжкімнатні двері, адже акційна пропозиція дійсна лише до 30 жовтня 2017 року! «Місто дверей та підлоги» знає, наскільки дорого обходиться ремонт у квартирі, наскільки Вам обридли старі і непримітні двері, тому варто скористатися нашою пропозицією. Українська якість та італійський дизайн моделі Fresca вигідно доповнять інтер’єр Вашого житла, зроблять його вишуканим та затишним. Дайте своєму житлу друге дихання та замовте новенькі двері з колекції Fresca вже зараз!

Фільтр
Знайдено 5 
Підтвердіть
Для того, що б додати товар в список бажань, що Вам потрібно
Facebook