• Ваш список
    "Список порівняння" порожній

Магазин меблів

  • 0 800 308 208
  • +38 096 702 04 69
  • +38 095 268 07 37
  • Головна /
  • Акції /

«Щедра осінь» від компанії «Місто дверей та підлоги» оголошує сезон знижок відкритим!

Як давно Ви мрієте про зміни у своєму помешканні? Все хотіли почати ремонт, але кусючі ціни не дають такої можливості? Компанія «Місто Дверей та Підлоги» радо зустрічає осінню пору і відкриває сезон небачених знижок відкритим! Ми впевнені, що Ваше житло готове до чарівних метаморфоз, тому пропонуємо Вам здійснити неймовірно вигідні покупки.

Купуючи товари з однієї категорії, Ви автоматично отримуєте знижку у розмірі 3%. Це чудова нагода замінити скрипучі двері, що не один рік дратують своїм «музичним супроводом» та зовнішнім виглядом.

Купуючи товари з двох категорій, Ви знову не лишаєтесь осторонь від нашої «Щедрої осені» та отримуєте знижку 3% на першу групу товарів та 5% на другу. Чи варто зазначати, наскільки вдалою може бути Ваша покупка? Тепер Ви не тільки заміните старі двері, але й підлогу. Тільки-но уявіть, якою затишною та красивою стане Ваша оселя!

Купуючи товари з трьох категорій, Ви залишаєтесь у виграші тричі, адже: на першу групу товарів йде знижка 3%, на другу – 5%, на третю – 10% знижки!!! Ну то вже виходить нереальний сезон знижок, але ж осінь на те і щедра своїми дарами, щоб перетворити Ваше життя на казку.

«Місто дверей та підлоги» не тільки дарує Вам «мішок зі знижками», але й залишає за Вами право вибору на що саме ті знижки підуть. Наприклад, Ви замовляєте двоє міжкімнатних дверей (для своєї спальні та дитячої), а також із цим вирішили придбати якісний ламінат та перестелити підлогу у гостьовій кімнаті. «Щедра осінь» дарує Вам знижку на першу групу товарів 3% і 5% на другу, але тільки Вам вирішувати, як саме Ви скористаєтеся цією акційною пропозицією! Тепер зробити ремонт може кожен, адже більше ніяких кусючих цін!

Фільтр
Знайдено 5 
Підтвердіть
Для того, що б додати товар в список бажань, що Вам потрібно