• Ваш список
    "Список порівняння" порожній
  • +38 096 702 04 69
  • +38 095 268 07 37

Двері в Івано-Франківську

Купити двері в Івано-Франківську недорого: найкращий вибір – це Місто Дверей

Сучасне помешкання неможливо уявити без міжкімнатних дверей (Івано-Франківськ). Вони не лише захищають кімнату від сторонніх поглядів, а й слугують практичним та функціональним доповненням дизайну інтер’єру. Купити двері міжкімнатні в Івано-Франківську швидко та зручно можна в магазині Місто дверей та Підлоги.

Види міжкімнатних дверей:

  1. Розпашні. Це найпопулярніший тип конструкції (вхідні двері Івано-Франківськ). За типом бувають одностворкові, двостворкові та маятникові. Останній тип цікавий тим, що може відчинятись в обидві сторони завдяки спеціальним петлям:
  2. Розсувні. Такі двері ідеально підходять для невеликих за площею помешкань, оскільки дозволяють значно зекономити місце. Їх доречно встановлювати в квартирі-студії чи для того, щоб поділити на зони простір однієї великої кімнати. Вони також більш безпечні для дітей, оскільки конструкція не відчиняється назустріч, а плавно від’їжджає в сторону, що зводить до мінімуму ризик отримання травми через необмеженість.
  3. Гармошка. Основна перевага такої конструкції полягає в тому, що для відкривання дверей не потрібна площа, що за радіусом дорівнює їх ширині. Вони досить просто монтуються та недорого коштують у порівнянні з іншими моделями.

Купити двері легко в каталозі магазину дверей на сайті misto-dverey. Тут запропоновано широкий вибір вказаних вище моделей та конкурентні ціни.

 

Фільтр
Знайдено 5 
Підтвердіть
Для того, що б додати товар в список бажань, що Вам потрібно
Facebook