• Ваш список
    "Список порівняння" порожній
  • +38 096 702 04 69
  • +38 095 268 07 37

Двері-гармошка MARLEY - найсучасніше рішення

Двері-гармошка доцільно використовувати в тих умовах, коли ви бачите, що міжкімнатні двері відніме у вас дорогоцінний життєвий простір, яке коштує занадто дорого. Наприклад для отвору в кімнату на кухні або в передпокій, двері-гармошка - правильне рішення. Використовуйте двері-гармошку для поєднання кухні з вітальною кімнатою. Складіть двері-гармошку і ось ви об'єднали два приміщення в єдиний простір, закрийте двері-гармошку і ваша кухня ізольована при готуванні.

Складні двері-гармошка - альтернатива дорогим і складним розсувних дверей типу "купе".

Функціональність складних дверей-гармошка

Сучасні двері-гармошки MARLEY дозволяють оптимально використовувати простір. Навіщо віддавати для потреби звичайних дверей майже половину квадратного метра житлової площі, особливо коли ця площа коштує в 100 разів дорожче самих дверей. Складаючі двері-гармошка не забирає ваш життєвий простір, тепер вам буде легше планувати приміщення і найкращим чином використовувати кожен куточок квартири і будинки.

Економте життєвий простір

Встановіть замість звичайних дверей складні двері-гармошка MARLEY і ви побачите як у вашому будинку стане просторіше.

Легкий монтаж дверей-гармошка своїми руками

Інструкція по монтажу не викликає питань у людини, яка хоч раз тримала у руках дриль і викрутку. Легко і без проблем ви можете встановити двері-гармошку в будь-який отвір без попередньої підготовки, а додаткова облицювання навіть не потрібно.

Гарантія 10 років на двері-гармошка MARLEY!

більше 10 років ідеальної служби
високоміцний екологічний європейський пластик
стійкий колір покриття
стійкість до подряпин
стабільність роботи механізмів і зчленувань
німецька якість - зроблено на MARLEY


Купуючи складні двері гармошки MARLEY ви отримуєте кращий в своєму класі продукт забезпечений високою відповідальністю компанії-лідера галузі.

Фільтр
Знайдено 5 
Підтвердіть
Для того, що б додати товар в список бажань, що Вам потрібно
Facebook