• Ваш список
    "Список порівняння" порожній
  • +38 096 702 04 69
  • +38 095 268 07 37

Вибираємо надійні вхідні двері

Для того, щоб ваше житло на всі 100% -ів можна було назвати фортецею, важливо подбати про вибір дійсно якісних вхідних дверей, ціни на які вас приємно здивують доступністю торгової пропозиції.

Згідно з останніми даними, поліцейські відзначають, що в Тернополі збільшилася кількість квартирних зловмисників, які з легкістю потрапляють до будинку і виносять все майно громадян. Тому, якщо у вас є, що «заховати» від грабіжників, тоді необхідно подбати про те, щоб встановити міцну дверну конструкцію, завдяки якій підвищується рівень безпеки в цілому.

Магазин дверей Місто Дверей допоможе обрати надійну модель для вашого будинку

Щоб уникнути несанкціонованого проникнення грабіжників у вашу квартиру, потрібно прислухатися до основних правил і порад щодо вибору високоякісних конструкцій:

  • Як правило, конструкційні особливості виробів відзначаються наявністю двох частин, кожна з яких обов'язково повинна бути виконана зі сталі, яка не піддається впливу корозії. При цьому, зазначають, що товщина листів може варіюватися в межах від 1,5 до 4-х мм максимум.
  • Перед тим, як купити вхідні двері, пам'ятайте про те, що надійні колекції обов'язково доповнені відповідними ребрами жорсткості, за допомогою яких у зловмисників зводиться до мінімуму можливість проникнути в квартиру або приватний будинок.
  • Дверна коробка буває двох видів – складна і проста. Безумовно, перший варіант утримує лідируючі позиції вже протягом багатьох років. Це пояснюється тим, що така модель являє собою монолітну конструкцію, позбавлену будь-яких швів.

Де купити двері, та яким конструкція віддати свою перевагу?

Якщо ви ще досі не прийняли рішення, які вироби вибрати, тоді слід прислухатися до рекомендацій професійних експертів, які стверджують, що одними з найнадійніших по праву вважаються сталеві конструкції.

Представлені моделі відповідають основним стандартам якості та іншим важливим правилам, серед яких варто відзначити:

  1. Надміцна основа.
  2. Стійкість до різних механічних пошкоджень та інших навантажень.
  3. Куленепробивна і протипожежна поверхня – ці критерії особливо підвищують споживчий попит на запропоновану продукцію.      

Багато власників заміських котеджів віддають перевагу броньованим дверям, відзначаючи їх позитивні технічні характеристики в порівнянні зі стандартними виробами.

Ще одними не менш важливими особливостями є шумо- і теплоізоляція. В результаті, в вашій оселі назавжди збережуться затишні та комфортні умови, завдяки тиші і спокою. Навіть в зимовий період такі двері не будуть пропускати холодні потоки повітря, що позитивно позначиться на економії в опалювальний сезон.

У нашому інтернет магазині можна вибрати не тільки надміцні вхідні моделі, а й також купити міжкімнатні двері, ознайомившись з представленими сучасними колекціями. Каталог товару допоможе обрати міцні вироби, котрі стануть вашим головним «захисником» від грабіжників та непроханих гостей.

 

Фільтр
Знайдено 5 
Підтвердіть
Для того, що б додати товар в список бажань, що Вам потрібно
Facebook