• Ваш список
    "Список порівняння" порожній
  • +38 096 702 04 69
  • +38 095 268 07 37

Вхідні двері в будинок по фен - шуй: що потрібно знати?

Ідеальні вхідні двері в будинок повинні забезпечувати безпеку, комфорт, захищати від зловмисників, перепадів погоди, зберігати тепло тощо. Але ж варто пам’ятати й про іншу сторону нашого життя, тому ми пропонуємо вибрати двері по основним постулатам Фен-шую. Інтернет-магазин «Місто Дверей» допоможе привернути сприятливу енергетику та створити гармонію в домі за допомогою правильно обраних вхідних дверей, згідно даоської практики Фен-шуй. На нашому порталі представлені двері вхідні металеві та дерев'яні різної конфігурації, які відповідають вимогам і рекомендаціям давнього вчення.

Правильне розміщення вхідних дверей: поради професіоналів «Міста Дверей»

 

Купити двері вхідні на нашому сайті просто та вигідно, оскільки зрозумілий навігатор допоможе оперативно переглянути всі представлені позиції. Але для початку необхідно визначитися з параметрами. Згідно Фен-шуй, вхідні двері - це «уста Ци», що означає потік енергії, який живить все, потрапляє він в будинок через дверний проріз, а значить, він повинен бути відповідно оформлений. Від Вашого вибору залежить якість енергетичного потоку, його сила, спрямованість.

Якщо Ви робите ремонт в уже збудованому будинку або квартирі, то немає можливості встановити двері в правильному місці, згідно Фен-шуй. Але при проектуванні майбутнього житла такий варіант реальний, тому необхідно вибрати напрямок, який пов'язаний з певним елементом та кольором майбутніх дверей. Як вибрати:

  • Вихід на Схід – елемент дерево – кольори: коричневий, зелений.
  • Південь – елемент вогонь – червоний, пурпурний, жовтий, а також кольори дерева, яке живить вогонь.
  • Захід – метал – білий, сірий, срібло.
  • Північ – вода – чорний, блакитний і синій.


Згідно Фен-шуй напрямок, колір, малюнок, розміщення ліній тісно пов'язане з енергетикою і несе в собі певний посил, який можна самостійно коригувати, якщо купити відповідні двері.

Де та як купити двері вхідні в Тернополі та всій Україні відмінної якості?

Інтернет-магазин «Місто Дверей» влаштований максимально комфортно та просто, щоб покупець зміг швидко та зручно купити двері які йому сподобались. В каталозі Ви знайдете багато різноманітної інформації, цікаві дизайни виробів та колекції на будь-який смак. Доступні ціни на вхідні двері, регулярні акції та вигідні пропозиції допоможуть зробити Ваш вибір простим і приємним. Привнесіть в будинок позитивну енергетику, багатство та гармонію разом з «Містом Дверей»!

 

Фільтр
Знайдено 5 
Підтвердіть
Для того, що б додати товар в список бажань, що Вам потрібно
Facebook