• Ваш список
    "Список порівняння" порожній
  • +38 096 702 04 69
  • +38 095 268 07 37

В чому секрет надійності вхідних дверей?

Приходячи додому або в гості перше, що ми бачимо – це вхідні двері. Зазвичай будь-які двері зовнішньо виглядають доволі надійно та приваблюють з естетичного боку. Однак чи є вони насправді настільки міцними та зламостійкими? Якщо було прийнято рішення купити нові вхідні двері -  слід притримуватися певних критеріїв, які допоможуть зробити правильний вибір. Адже грамотний підхід до цієї справи надалі забезпечить комфорт та захист мешканцям оселі. Зрозуміло, що при виборі потрібно орієнтуватися на такі конструкції, які будуть щільно прилягати, не випускати тепло та зламати які буде проблематично навіть за наявності спеціального інструменту. Розглянемо основні складові, на які треба звернути увагу в першу чергу:

  • Петлі. Оскільки це одне зі слабких місць, треба звернути увагу на приховані сполучні ланки, щоб зловмисники не змогли їх зняти. Важливим є також те, що петлі повинні бути міцними та витримувати вагу дверей.
  • Замок. Саме шляхом злому замка проводиться більшість проникнень у помешкання.  Найбільш надійними на сьогоднішній день є замки з системою «краб», які закриваються не тільки зі сторони дверей, але й з боку навісів, забезпечуючи максимальну стійкість до пошкоджень та ускладнюючи процес зловмисникам.

Не менш важливою є і якісна установка дверей та наявність відповідних сертифікатів якості. Саме тому інтернет-магазин «Місто Дверей» пропонує ознайомитися з асортиментом своєї продукції.

Які особливості Інтернет магазину Місто Дверей та Підлоги?

Магазин має широкий вибір моделей, які відрізняються між собою матеріалом, стилем та дизайном виконання. Завдяки зручному каталогу, кожен зможе легко вибрати потрібну модель. Усі товари перед тим як зайняти позицію у каталозі – проходять велику кількість перевірок та тестів. Ціни на вхідні двері значно нижче, ніж у інших магазинів, адже фірма працює з виробниками напряму, маючи усі сертифікати та документацію, з якими покупець може ознайомитися, придбавши продукцію. У компанії працює злагоджена команда професіоналів, тому виконуються замовлення навіть високої складності. Регулярні акції, які проводяться на сайті дадуть змогу кожному купити двері кращих світових брендів не урізавши бюджету.  Спеціалісти мають індивідуальний підхід до кожного покупця, узгоджуючи усі нюанси безпосередньо у телефонній розмові. Товари відправляються у будь-який куточок України зі змогою самовивозу. Крім цього, з товарами можливо ознайомитись за адресою: м. Тернопіль, вул. Шептицького, 5.

 

Фільтр
Знайдено 5 
Підтвердіть
Для того, що б додати товар в список бажань, що Вам потрібно
Facebook