• Ваш список
    "Список порівняння" порожній
  • +38 096 702 04 69
  • +38 095 268 07 37

У чому полягає різниця між класами ламінату?

Збираючись ламінат недорого купити, треба звертати увагу на особливе маркування. Мова про клас, який характеризує матеріал та визначає його подальше використання у тому чи іншому приміщенні. На перший погляд стійкий, надійний і красивий ламінат здатен швидко зіпсуватися та стати непридатним, якщо його встановлювати у неправильному місці.

Ціна на ламінат формується у відповідності до його класу. У чому різниця? Знає «Місто Дверей та Підлоги»

Дійсно, ціна на ламінат залежить від «класовості», яка визначає, наскільки покриття буде стійким до зношування і стирання, надмірної вологості і навантаженнь різного походження. Згідно Директиву EN13329 відбувається класифікація, їй передують випробовування на міцність. Умовно розділяють на дві групи – комерційні та побутові. Купити ламінат в Епіцентрі чи іншій крамниці останнього типу фактично неможливо, адже наразі всюди застосовується перша група.

Які є класи:

  • 31 – найнижча вартість та зносостійкість, підходить виключно для кімнат житлового будинку, в яких небагато проводять часу. Не витримує великих навантажень, не служить понад 5-6 р.
  • 32 – кращий за попередника, може використовуватися у квартирах та маленьких офісах. Правильний і своєчасний догляд подовжує термін експлуатації до 15 років.
  • 33 – кафе, ресторани, будинки можуть облаштовуватися саме ним. Дуже міцний ламінат, ціна якого відповідає якості.
  • 34 – витримує великі навантаження, надзвичайно зносостійкий, разом із тим – найдорожчий. Нераціонально покривати ним підлогу квартири, для цього краще підходять спортивні і танцювальні зали, місця скупчення чималої кількості людей.

Як бачите, певна відмінність існує, але у будь-якому випадку таке покриття на підлогу варте покупки. Воно красиве, гідно доповнює будь-який інтер’єр квартир, студій, різноманітних закладів чи промислових об’єктів. Також відзначимо екологічність, яка важлива для оселі та доступність (у порівнянні з більш дорогим паркетом).

Магазин ламінату «Місто Дверей та Підлоги» порадить чудове покриття для Вашої домівки та робочого приміщення!

У каталозі Ви можете обрати для себе чудову новеньку підлогу українського, польського, німецького, бельгійського виробництва. Наш магазин ламінату спеціалізується на якісному покритті, що приносить тільки задоволення і користь своїм власникам. «Місто Дверей» за потребою проконсультує, допоможе придбати найкраще під Ваші потреби та бюджет!

Фільтр
Знайдено 5 
Підтвердіть
Для того, що б додати товар в список бажань, що Вам потрібно
Facebook