• Ваш список
    "Список порівняння" порожній
  • +38 096 702 04 69
  • +38 095 268 07 37

Цікаві дизайнерські рішення для вибору покриття для підлоги

Щоб підлога в квартирі виконувала не тільки практичне значення, але й слугувала повноцінним аксесуаром, необхідно попіклуватися про те, щоб обрати якісне та привабливе покриття з лаконічним або яскравим малюнком, в залежності від особливостей інтер’єру. Загалом існує декілька правил, які допоможуть не помилитися із вибором, проте не бійтеся експериментувати та використовуйте саме ті відтінки та матеріали, що вам подобаються і підкреслять ваш чудовий смак.

Яка підлога в квартиру може стати найбільш виграшним варіантом: поради від спеціалістів компанії «Місто Дверей та Підлоги»

  • Перша ідея, яка приходить в голову при вирішенні проблеми, чим вкрити підлогу – це купити ламінат. Цей матеріал вже давно завоював увагу тих, хто проводить ремонтні роботи. Все тому, що він представлений величезною кількістю варіантів малюнків, буває різних розмірів, легко монтується незалежно від марки виробника. Варто зазначити, що його можна використати для створення малюнків будь- якої складності, що активно застосовують в своїй роботі найвідоміші дизайнери.
  • Паркетна дошка – ще одне рішення, яке відрізняється аристократизмом та дозволяє створити бездоганний інтер’єр. Особливою популярністю користуються покриття «під давнину» з глибокими штучними борознами та подряпинами. Раніше паркет мав славу доволі капризного покриття, проте зараз ви зможете підшукати паркет в Тернополі, який без наслідків перенесе будь-які умови експлуатації.
  • Крім того, найбільш відчайдушні майстри з легкістю поєднують ці покриття між собою, або доповнюють їх іншими декоративними елементами. Наприклад, паркетна дошка, ціна якої залежить від якості деревини та її обробки, чудово виглядає у дуеті з керамічною плиткою, створюючи цікаву різнобарвну мозаїку.

Чому варто обирати паркетну дошку та інші покриття в інтернет- магазині «Місто Дверей»?

Асортимент цієї компанії є достатньо великим, що дозволяє без проблем обрати покриття з необхідного матеріалу та в бажаному кольоровому рішенні.

До того ж ви можете розраховувати на те, що паркет або ламінат, ціна на який є цілком вигідною, відповідають усім стандартам якості, навіть за міжнародними показниками. Завдяки цьому ці покриття надовго збережуть свій бездоганний зовнішній вигляд, та даруватимуть вашому дому затишок та красу.

Заходьте на сайт misto-dverey.com компанії «Місто Дверей та Підлоги», щоб вже зараз знайти варіант, який вам повністю підходить.

Фільтр
Знайдено 5 
Підтвердіть
Для того, що б додати товар в список бажань, що Вам потрібно
Facebook