• Ваш список
    "Список порівняння" порожній
  • +38 096 702 04 69
  • +38 095 268 07 37

Різниця між паркетною дошкою та ламінатом

При виборі підлогового покриття дуже важливо зважити всі технічні характеристики і властивості кожного запропонованого вам матеріалу. У сучасному світі виробляється маса видів покриттів, і вибір від такого розмаїття стає ще більш складним, проте найпопулярнішими були і залишаються: паркетна дошка і ламінат в Тернополі.

У чому секрет популярності цих матеріалів? Вони обидва досить зносостійкі, виробники пропонують масу варіацій зовнішнього вигляду і складів. Також є можливість підбирати матеріали по ціновій політиці, щодо вашого бюджету, наприклад, ціна паркетної дошки на порядок вище ціни ламінату, тому клієнти, які не можуть дозволити собі натуральний продукт з дерева набувають і встановлюють більш доступний. І варто зазначити, завжди залишаються задоволені, адже ламінат - це відмінний приклад не дорогого і досить якісного покриття.

 

Якщо ви зараз роздумуєте про вибір між двома цими продуктами, ми допоможемо вам визначитися швидше і проінформуємо про властивості кожного з них.

 

Купити ламінат або паркетну дошку? Властивості цих продуктів

 

  • Паркетна дошка. Це багатошаровий продукт, склад якого такий: перший шар - високоякісна натуральна деревина, другий шар - тонкий сосновий лист, а третім шаром служить фанера, яка також може бути сосновою. Данні можуть різниться, адже кожен виробник використовує свої складові, однак найчастіше застосовується саме така послідовність. Висока ціна паркетної дошки відображає її довговічність, бездоганний зовнішній вигляд, який з роками стає більш яскравим і насиченим і, звичайно, ледве вловимий запах деревини в будинку, його люблять і цінують багато клієнтів нашого інтернет-магазину «Місто Дверей та Підлоги»;
  • Ламінат. Ціна ламінату трохи дешевше, це пов'язано безпосередньо з більш доступними складовими і простою технологією, яка застосовується при виробництві. Ламінат дуже часто встановлюється в приміщеннях з великою прохідністю людей, часто і в житлових приміщеннях. Все тому, що це покриття дуже стійке до зовнішніх пошкоджень, його важко подряпати, а якщо воно забрудниться, практично будь-яка пляма не важко виводиться миючими засобами.

 

Паркет або ламінат в Тернополі? Вибирайте на сайті misto-dverey.com

 

Врахуйте свій бюджет, ваші вимоги до матеріалів і умови, в яких він буде встановлений, також скористайтеся порадою наших менеджерів, вони підкажуть: продукцію якого бренду вам варто вибрати.

 

Фільтр
Знайдено 5 
Підтвердіть
Для того, що б додати товар в список бажань, що Вам потрібно
Facebook