• Ваш список
  "Список порівняння" порожній
 • +38 096 702 04 69
 • +38 095 268 07 37

Правила вибору міжкімнатних дверей: ПВХ чи екошпон?

Вибираючи міжкімнатні двері, більшість людей звертають увагу не лише на їх зовнішній вигляд, а й на експлуатаційні характеристики. Їх вартість також відіграє важливу роль, оскільки не всі можуть дозволити собі дорогий товар.

Що впливає на вартість міжкімнатних дверей?

Вартість дверей багато в чому залежить від того, яка саме сировина використовувалася. Звичайно, конструкції з натурального дерева вартують набагато дорожче. Чи можливо заощадити кошти, але при цьому обрати надійні двері? Зараз великим попитом користуються вироби із ПВХ і екошпону. Такі матеріали мають багато спільного, але і деякі відмінності присутні. На чому ж слід акцентувати свою увагу, щоб не допустити помилки?

Особливості дверей із екошпону

Переваги міжкімнатних дверей з екошпону в наступному:

 1. Зносостійкості. Завдяки тому, що застосовуються натуральні волокна дерева, які з'єднуються полімерами, конструкції не втрачають своєї привабливості. Саме з цієї причини варто придбати шпоновані двері Папа Карло.
 2. Легкості. Двері неважкі, тому їх можна без проблем доставити на будь-який поверх та встановити.
 3. Надійному захисті від негативного впливу ультрафіолету. Такі конструкції стійкі до регулярного сонячного світла, завдяки чому вони не вигорають і не втрачають насиченості відтінку.
 4. Стійкості до вологого та сухого середовища. Одними із таких є двері Папа Карло. Їх можна без проблем і переживань встановлювати у будь-яких приміщеннях. Вони не коробляться, не деформуються і не тріскаються навіть в результаті негативного впливу вологи або сухого повітря.
 5. Екологічності. Екошпон не має у своєму складі шкідливих домішок, тому вважається абсолютно безпечним.

До недоліків екошпону можна віднести погану повітропроникність і низький показник шумоізоляції. Але переваги цієї сировини істотно перевищують її недоліки.

Двері ПВХ - це недорого і стильно!

Міжкімнатні двері з ПВХ також вважаються досить популярними. Це пов'язано не лише з невисокою вартістю, але і з хорошими експлуатаційними показниками. Полівінілхлорид характеризується наступним:

 1. Легкістю. Вага конструкції з ПВХ невелика. Саме тому можна обрати навіть нестандартні розміри дверей з цього матеріалу.
 2. Багатою колірною гамою. Пропонуються такі вироби у будь-якому стильовому виконанні.
 3. Невибагливістю у догляді. Двері з ПВХ можна без прикладання зусиль і застосування спеціальних засобів позбавити пилу та бруду.
 4. Слабкою термо- та вологочутливістю. Негативні впливи вологи і сухості в приміщенні таким виробам не страшні.

Під час покупки міжкімнатних дверей з ПВХ варто враховувати і те, що вони здатні вигорати під впливом УФ-променів. Крім того, такі конструкції містять шкідливі домішки. А ще полагодити їх, на відміну від шпонованих, не вдасться.

Замовити міжкімнатні двері можна в компанії "Місто Дверей та Підлоги". Магазин має в наявності великий вибір цих предметів інтер'єру. Уважно переглянути каталог та обрати модель, що сподобалась, можна на сайті https://misto-dverey.com. Тут представлені міжкімнатні двері Папа Карло та продукція інших відомих торгових марок.

Фільтр
Знайдено 5 
Підтвердіть
Для того, що б додати товар в список бажань, що Вам потрібно
Facebook