• Ваш список
    "Список порівняння" порожній
  • +38 096 702 04 69
  • +38 095 268 07 37

Правила вибору металевих вхідних дверей для квартири

Вхідні двері виконують декілька функцій: захист від холоду, протягів, сторонніх звуків, захищають приватність життя від чужих поглядів та злодіїв. Не менш важливий зовнішній вигляд конструкції, презентабельність і доречність до загального інтер’єру помешкання, хоча це не першочергова вимога. Металеві двері Тернопіль обирає за цими критеріями, зважаючи додатково на вартість виробу. Наша компанія радо допоможе кожному замовити свої ідеальні двері, які надійно захищатимуть квартиру.

Як обрати якісні вхідні двері, ціна яких відповідатиме сімейному бюджету?

Недаремно вище згадано металеві конструкції, позаяк тільки вони здатні захистити оселю та створити комфорт. На такі вхідні двері ціна завжди буде вищою, аніж, наприклад, на типові ДСП чи МДФ. Але будьте певні: витрата виправдовує себе на 100%! Ви маєте керуватися наступними технічними параметрами перед тим, як здійснити покупку:

  • Товщина полотнища – мінімально 1.5 мм, бажано від 2 міліметрів.
  • Надійність замків – рекомендуємо використання декількох видів, які відрізнятимуться складними механізмами. Замало просто купити двері, треба подбати про фурнітуру і не жалкувати на неї коштів!
  • Міцність дверного коробу – аналогічно до товщини сталевого прошарку – від 1.5-2 мм, а ширина профілю має складати не менше 12 см. Зверніть увагу, що існують профілі відкритого та закритого типу.
  • Кількість та функціональність петель. Приховані елементи підвищать рівень захищеності і стійкості, к-сть залежить від ваги власне хідника – чим більше, тим краще.

Вхідні двері Епіцентр (або будь-який інший магазин) може запропонувати у необмеженій кількості, просуваючи, у першу чергу, дешеві аналоги. Проте, виключно у спеціалізованому салоні можливо придбати дійсно хороші вироби, здатні служити роками. Не витрачайте свій час – довіртеся професіоналу!

Каталог дверей «Місто Дверей та Підлоги» вразить Вас різноманіттям чудових та міцних моделей!

Каталог дверей, в якому є все і навіть більше. Інтрига та зацікавленість приведуть Вас до misto-dverey.com, де представлено найкращі колекції від лідерів українського ринку, а саме: «Булат», «Страж» та Steelguard.

Ми приділяємо увагу не лише технічним аспектам, адже стильове оформлення та дизайн також важливі для сучасної оселі. Якщо Вам потрібні висококласні двері броньовані, ціна яких відповідає якості, звертайтеся до наших консультантів – запропонують оптимальний і вигідний варіант особисто для Вас!

Фільтр
Знайдено 5 
Підтвердіть
Для того, що б додати товар в список бажань, що Вам потрібно
Facebook