• Ваш список
    "Список порівняння" порожній
  • +38 096 702 04 69
  • +38 095 268 07 37

Поради на що звернути увагу при купівлі міжкімнатних дверей

Для того щоб купити міжкімнатні двері, необхідно розуміти, які з їх характеристик напряму впливають на їх якість та зносостійкість. Саме тому потрібно розібратися, що відрізняє красиві та практичні моделі, від дешевих аналогів.

Які матеріали зазвичай використовують виробники міжкімнатних дверей: аналіз моделей від компанії «Місто Дверей»

Всі моделі міжкімнатних дверей діляться на групи за типом відкриття. Цей параметр є важливим, оцінюється за рахунок загальної площі приміщення, а також місця розташування двері.

    • Орні двері є найбільш популярними, оскільки підходять для кожної квартири і забезпечують хорошу шумоізоляцію. Моделі такого типу відкриваються в один бік. За характером установки діляться на ліві і праві. Можуть відкриватися всередину або назовні.
    • Розсувні, або двері-купе. Це відмінний варіант для тих, у кого тісні апартаменти. Відкривають їх шляхом зрушування дверного полотна в бік. Двері встановлюються на спеціальну рейку, яка може перебувати як зверху, так і знизу. Дуже популярними є моделі з подвійними рейками, оскільки вони є більш надійними. Варто відзначити, що в даному випадку шумо- та теплоізоляція буде трохи гіршою.
    • Двері-гармошка відрізняються тим, що при відкриванні панелі складаються, повертаючись в початкове положення при закритті. Полотно встановлюється на рейки і оснащується спеціальними підшипниками, які забезпечують безшумний рух. Як і попередня модель, ці двері дозволять зонувати простір в маленьких кімнатах, де недостатньо місця для розкривних дверей.

Щоб купити будь-яку з перерахованих дверей, заходьте на сайт компанії «Місто Дверей», адже тут ви зможете обирати серед неймовірного різноманіття. Зверніть увагу, що на misto-dverey.com представлені моделі від виробника дверей «Папа Карло» з деревини, вкритою плівкою, шпону або пофарбовані різними захисними покриттями. Їх колір залежить від загального стилістичного рішення. Тож ви зможете сміливо експериментувати та створювати інтер’єр за індивідуальними параметрами.

Чому варто придбати міжкімнатні двері в Тернополі саме в інтернет- магазині «Місто Дверей»?

Двері "Папа Карло" та інші чудові моделі, запропоновані в каталозі компанії заслуговують підвищеної уваги за рахунок використання якісних матеріалів, створення цікавих дизайнів та пильної уваги, приділеної саме функціональності виробів. Саме тому двері «Папа Карло», ціни на які цілком доступні, користуються такою популярністю.

Фільтр
Знайдено 5 
Підтвердіть
Для того, що б додати товар в список бажань, що Вам потрібно
Facebook