• Ваш список
    "Список порівняння" порожній
  • +38 096 702 04 69
  • +38 095 268 07 37

В чому переваги та недоліки паркетної доски

Естетика, екологічність, довговічність – паркет володіє всіма цими ознаками і не втрачає своєї популярності досі. Незважаючи на вартість, це покриття для підлоги залишається затребуваним серед покупців. Як і будь-який інший матеріал, паркет має свої позитивні і негативні аспекти, адже у світі немає нічого бездоганного. Але варто зазначити, що незважаючи на усе, паркет дійсно чудовий варіант для покриття Вашої підлоги.

Паркетна дошка, купити яку можна у компанії «Місто Дверей та Підлоги» має велику перевагу – неперевершений дизайн і якість!

Перед закупівлею матеріалу для підлоги треба ознайомитися з його перевагами і недоліками, щоб завчасно бути готовим до усього і знати, чого від нього варто очікувати. Паркетна дошка, ціна якої потішить Ваш гаманець і око, вже є у нашому оновленому каталозі – встигніть придбати чудове покриття за гарною ціною.

Переваги паркету:

✓ Виготовляється з натуральної деревини – екологічно і безпечно.

✓ Зручний і швидкий монтаж за рахунок системи «шип-паз».

✓ Пасує до будь-якого інтер’єру.

✓ Можливе тонування покриття, завдяки чому фактура дерева краще розкривається і доповнюється. Паркетна дошка, купити яку ви можете у нашому інтернет-магазині, є актуальною та виготовленою за останніми трендами.

✓ Можливі декілька варіантів укладання, наприклад, такі як плетіння та ялинка.

✓ Комбінується зі системою «теплої підлоги».

Недоліки паркету:

✓ Боїться надмірної вологи. Якщо пошкодження буде суттєвим – відновлення не завжди можливе.

✓ Треба берегти покриття від прямого сонячного світла.

✓ Паркетна дошка – ціна Епіцентру, наприклад, може бути заманливою, але вибір обмежений. У будь-якому випадку, цей матеріал не з дешевих, його просто не можливо придбати за безцінь, але якість та безпечність того вартують.

✓ Потребує особливого догляду, адже чутливий до більшості миючих та чистячих засобів.

А Ви вже встигли оцінити якість паркету у «Місто Дверей та Підлоги»?

Як і кожний матеріал, паркетна дошка має свої плюси та мінуси. Як Ви зрозуміли, позитивних аспектів значно більше, а негативні цілком компенсують екологічність, безпечність та висока якість натурального покриття.

На misto-dverey.com Ви можете замовити паркет різної товщини та класу зносостійкості, цікавого типу поверхні (глянцева, матова, структурна тощо), оригінального дизайну. Ми співпрацюємо з українськими, польськими, італійськими, бельгійськими виробниками, тому для Вас представлено чималий асортимент для ідеального вибору підлогового покриття.

Фільтр
Знайдено 5 
Підтвердіть
Для того, що б додати товар в список бажань, що Вам потрібно
Facebook