• Ваш список
    "Список порівняння" порожній
  • +38 096 702 04 69
  • +38 095 268 07 37

Основні характеристики вхідних дверей - на що звернути увагу?

Для гарантії безпеки та затишку оселі необхідно мати міцні двері. Існує декілька основних характеристик, на які необхідно звертати увагу перед тим, як купити вхідні двері. Звичайно, мова про технічні особливості, адже вони мають відповідають за якість, практичність та загальну цінність конструкції.

Чи правильно обирає металеві двері Тернопіль? Декілька важливих нюансів від «Місто Дверей»

Для спокою та безпеки помешкання якнайкраще підходять металеві двері – вони надійні, важкі та довговічні. Декому імпонують навіть броньовані двері, але для звичайної квартири в них не завжди є потреба. Як ми вже згадували раніше, вагомими є саме технічні характеристики, коротко оглянемо їх далі:

✓ Товщина сталі.

Від цього критерію залежить ступінь надійності та захищеності Вашої домівки. Зазвичай використовується сталь товщиною у 1.5-2 мм – це оптимальний показник для забезпечення гідного рівня захисту. Чим більша товщина сталі, тим важкіша конструкція і власне вхідні двері ціни матимуть значно вищі.

✓ Кількість петель.

Як правило, використовують дві петлі, інколи три. Вони можуть витримувати чимале навантаження, але за умови, якщо загальна вага конструкції понад 100 кг. Можна встановити петлі з обох сторін

✓ Товщина полотнища.

Цей параметр залежить від товщини теплової та звукової ізоляції – чим вона більша, тим товще буде саме полотно. Відповідно, вхідні двері ціни занадто низької не гарантуватимуть бажаної якості, тому не шкодуйте на них грошей.

✓ Вага дверей.

Стандартний показник для квартир та приватних будинків 100 кг, для особливо важких експлуатаційних умов бажано замовляти виріб вагою близько 120 кг. На вагу впливає, окрім вже вище згаданих факторів, замок, зовнішня та внутрішня обробка, петлі тощо.

Вхідні двері Тернопіль замовляє у перевірених часом компаній. «Місто Дверей» розділяє цю позицію та радо допоможе покращити захист Вашої домівки чи офісу!

Технічні характеристики впливають на функціональність, довговічність виробу, тому рекомендуємо ретельно їх перевіряти перед покупкою дверей. Тут важливо усе – від товщини сталі до маленького замку. На сайті misto-dverey.com Ви можете замовити надійні вхідні двері, які служитимуть усе життя, не потребуючи особливого догляду.

Наша компанія пропонує стандартного розміру вироби, працює з індивідуальними замірами саме під Ваші потреби, тому жодних труднощів не виникне зі встановленням дверної конструкції. Покриття і тип обробки – естетичні аспекти не менш важливі, аніж технічні, тому «Місто Дверей» приділяє їм чималу увагу також:

✓ Металеві, ламіновані, з МДФ-накладками двері.

✓ Глухі, з ковкою або скляними вставками.

✓ Ми працюємо з різними дизайнами і стилями – від модерну до мінімалізму.

Вхідні двері у м. Тернопіль – ціни можуть варіюватися, але наша компанія завжди лояльна до покупця та створює найкращі умови для комфортних покупок. Усі вхідні двері, які можна замовити на сайті, мають чудові технічні, експлуатаційні характеристики, а ще – надзвичайно красиве і сучасне оформлення.

Фільтр
Знайдено 5 
Підтвердіть
Для того, що б додати товар в список бажань, що Вам потрібно
Facebook