• Ваш список
  "Список порівняння" порожній
 • +38 096 702 04 69
 • +38 095 268 07 37

Матеріал вхідних дверей: види та характеристики

Перед тим, як купити двері на вхід до офісу, магазину, квартири, багато хто звертає увагу на матеріал. Саме він забезпечує ряд функцій та характеристик. Металеві двері як справжня перешкода — не примха, а необхідність. Вони відповідають одразу декільком очікувань їх володарів.

Матеріал та характеристики вхідних дверей за доступною ціною

Обираючи вхідні двері, важлива ціна та перелік якостей. Матеріал, з якого створено конструкцію, впливає на остаточну вартість та наявність важливих характеристик. Адже двері повинні бути:

 • надійними;
 • довговічними;
 • міцними;
 • стійкими до злому (інтелектуального та силового);
 • естетичними ззовні.

Обираючи вхідні двері в епіцентрі misto-dverey.com, можна бути впевненим, що їх з часом не перекосить, не заклинить, а замок буде відкриватись м’яко та вчасно в будь-яку мить. Всі моделі виробляють сталевими, але відрізняється їх «начинка» та покриття.

Каталог дверей — вибір з кращими характеристиками

Листаючи каталог дверей misto-dverey, звертайте увагу на наступні критерії:

 1. Забарвлення. Екологічне фарбування сталі відбувається за рахунок порошково-подібного покриття за умови залучення поліефірів. Якщо купити вхідні двері з таким покриттям, вони будуть незмінні ззовні під впливом УФ-променів та перепадів температури.
 2. Утеплювачі. Одними з самих надійних є варіанти Knauf. Це може бути мінеральна вата чи інші моделі. Важливо, аби в них не було формальдегідних чи акрилових сполук. Тому краще купити недорого вхідні двері, які утеплені за рахунок спіненого поліетилену та пінополістиролу.
 3. Покриття. Найкращими вважаються моделі, які мають антивандальне покриття. Воно захищає дверні панелі не лише від механічних пошкоджень. І не дає проникнути в приміщення ультрафіолетовим променям та волозі.
 4. Щільність. Наявність ущільнювачів дає шанс встановити металеві двері у Тернополі та інших містах на довгий термін користування. Повинні відрізнятись еластичністю поза залежністю від температурного режиму, бути стійкими навіть до агресивного середовища.
 5. Зломостійкість. Безпечність — ось, що по-справжньому важливо на вході. Тому двері броньовані, ціна на які може бути різною, випускають з різними рівнями зломостікості. Для офісів та дому достатньо 4 класу.

Обираючи модель в Місті Дверей та Підлоги, можете бути впевнені, що порадує все: від естетичності оформлення, функціональності до технічних характеристик і ціни.

Фільтр
Знайдено 5 
Підтвердіть
Для того, що б додати товар в список бажань, що Вам потрібно
Facebook