• Ваш список
    "Список порівняння" порожній
  • +38 096 702 04 69
  • +38 095 268 07 37

Купити вхідні двері: декілька правил як обрати правильно

Вхідні двері, що є надійними у використанні та мають привабливий дизайн доводиться обирати з багатьох пропозицій. Однак купити двері високої якості і водночас із необхідними властивостями, можна без будь-яких проблем. Для усвідомленого вибору варто знати декілька правил.

Обираємо вхідні двері: вуличні та внутрішні

Купити двері вхідні і встановити їх для захисту від сторонньої людини з вулиці чи небажаних візитів у багатоповерхівці. Це перше питання на яке має знати відповідь покупець. Це питання яке варто задавати продавцю-консультанту. Якщо пропонуються вхідні двері ціна на які надто демократична, варто поцікавитись чи можуть вони виконати покладену на них функцію?

Зовнішні двері: особливості

Зовнішні вуличні двері мають три важливі особливості конструкції:

  • надійний захист від прямих сонячних променів і вологи - дощу, туману, снігу. Цей захист забезпечується спеціальним зовнішнім покриттям або застосуванням захисної фарби;
  • двері для зовнішнього периметра виготовляються з міцних матеріалів, з антивандальною конструкцією. Такий підхід забезпечить багаторічну експлуатацію та надійний захист домівки від грабіжників;
  • має бути міцний короб дверей із великою товщиною металу для надійності.

Вхідні двері пропонує у місті Тернопіль компанія Місто Дверей, що має багаторічний стаж роботи на цьому ринку і позитивні відгуки користувачів.

Внутрішні вхідні двері

Двері, які використовуються для приміщень можна підібрати в асортименті у інтернет-магазині misto-dverey.com. Під час вибору цього різновиду дверей, варто врахувати дві важливі ознаки:

  • вони можуть виготовлятися з дерева чи МДФ, тобто матеріалу, який менш міцний, ніж метал;
  • мають відігравати роль останнього бар’єру квартири від холоду, вітру чи вологи.

Корисні дрібниці: як купити двері правильно

Якщо вхідні двері купити з врахуванням декількох корисних дрібниць, можна надійно захистити будинок і подбати про ергономічність.

Ширина коробки дверей має складати не менше 1 м 20 см. Фізичні властивості людини середньої комплекції дозволяють зручно використовувати двері саме такої ширини або трохи більшої.

Якщо металеві двері важкі, броньовані, треба використовувати петлі із кульковим механізмом. Це допоможе тривалий час експлуатувати механіку без будь-яких непередбачуваних ситуацій.

Придбати двері різноманітної модифікації пропонує компанія Місто Дверей з міста Тернопіль. Доставка здійснюється по Україні або самовивозом.

 

Фільтр
Знайдено 5 
Підтвердіть
Для того, що б додати товар в список бажань, що Вам потрібно
Facebook