• Ваш список
  "Список порівняння" порожній
 • +38 096 702 04 69
 • +38 095 268 07 37

Критерії вибору металевих вхідних дверей

Під час купівлі вхідних дверей важливо враховувати не лише їх дизайн, а й технічні характеристики. Ці конструкції повинні оберігати приміщення від проникнення сторонніх осіб. Крім того, дуже важливу роль виконує їх зручність. Вони повинні славитися хорошими шумо- і теплоізоляційними особливостями. Про дизайн також не варто забувати. Ці вироби повинні доповнювати інтер'єр та екстер'єр споруд. Придбати якісні вхідні двері пропонує компанія «Місто Дверей та Підлоги». Тут можна знайти різноманітні їх моделі. Всі вони надійні та якісні. Великою перевагою купівлі товарів у цьому магазині є те, що на вхідні двері ціна доступна. А це означає, що їх замовити може кожен бажаючий. Каталог дверей представлений на сайті misto-dverey.com.

Як обрати металеві двері у Тернополі?

На що потрібно звертати перед тим як купити металеві двері у Тернополі? Перш за все слід дати відповіді на наступні запитання:

 1. Де планується встановлення конструкції і який рівень безпеки потрібен? Не завжди металеві вхідні двері 4-го чи 5-го класу надійності купувати вигідно. По-перше, вони коштують дорого. По-друге, такі конструкції, як правило, тяжкі, тому ними користуватись в житлових приміщеннях буде доволі складно дітям чи старшим людям.
 2. Який тип обробки відповідатиме дизайнерським задумам і вимогам? Вхідні двері Епіцентр пропонуються різноманітні. Досить популярними є конструкції з фарбуванням порошковою чи молотковою фарбою, з обробкою накладками з ясеня чи дуба, панелей МДФ і т.д. Варто враховувати і той факт, що від типу обробки дверного полотна залежатиме тепло- та шумоізоляція.
 3. Скільки людина готова витратити коштів? Двері броньовані ціна може пропонуватись різна. Не варто економити на петлях при купівлі полотна вагою від 100 кг. Не можна звертати увагу лише на зовнішній вигляд дверей і при цьому забувати про якість серцевини. Не варто платити за бренд і забувати про особливості монтажу конструкції.

Перед тим як купити двері, варто звертати увагу на наступне:

 1. Коробку. Тут мова йде про раму, що тримає цілу конструкцію. Існує декілька способів її виробництва. Чим менше зварювання, тим краще. Рекомендується утриматись від купівлі коробки, яка складається з декількох відрізків гарячекатаного профільного трубопрокату чи кутників.
 2. Товщину полотна. Для квартир підходять металеві двері у Тернополі товщиною не менше 2.0-2.5 мм, а для котеджів – від 4.0 мм.
 3. Петлі. Саме від цих елементів залежить правильність роботи всієї системи. Якщо вага конструкції становить не менше 100 кг, тоді варто придбати мінімум 4 петлі. Двома петлями можна обійтись в тому випадку, якщо вона важить в межах 70 кг.
 4. Замки. Найбільш надійними, на сьогоднішній день, вважаються крабовий і сувальдний замок з марганцевою вставкою. Важливу роль також виконує кількість ригелів. Чим їх більше, тим краще.
Фільтр
Знайдено 5 
Підтвердіть
Для того, що б додати товар в список бажань, що Вам потрібно
Facebook