• Ваш список
    "Список порівняння" порожній
  • +38 096 702 04 69
  • +38 095 268 07 37

Класи надійності вхідних дверей

Купуючи вхідні двері, варто звертати увагу не лише на їх дизайн, а й на експлуатаційні характеристики. Дані конструкції повинні гарантувати надійний захист від злому та проникнення сторонніх людей в приміщення. Не менш важливу роль також виконують рівень тепло- та звукоізоляції. Щоб зловмисники не потрапили у квартиру, котедж, офісне приміщення, виробниче підприємство, необхідно якісні вхідні двері купити. Саме такі товари пропонує магазин «Місто Дверей Та Підлоги». Тут є в наявності великий вибір дверних конструкцій, які відрізняються сферами подальшого використання, дизайном, ціновою політикою. Вся продукція славиться надійністю, довговічністю. Вона відповідає європейським стандартам якості. Переглянути каталог та купити вхідні двері недорого можна на сайті misto-dverey.com.

Від чого залежать ціни на вхідні двері? Класи надійності конструкцій.

Як уже говорилось, під час купівлі вхідних дверей потрібно звертати увагу на рівень їх надійності. Залежно від цього критерію, конструкції розділяються на наступні класи

1 клас. Незважаючи на те, що на такі вхідні двері ціни низькі, вони не гарантують надійного захисту від проникнення сторонніх осіб. Їх можна без проблем пошкодити за допомогою фізичної сили. Вони не призначені для розміщення в комерційних та житлових приміщеннях.

2 клас. Такі конструкції являються більш стійкими до негативних механічних впливів. Щоб їх відкрити, прийдеться не лише прикласти фізичну силу, а й використати спеціальні інструменти. Такі вхідні двері досить часто встановлюються в офісних, житлових, торгових приміщеннях, проте надійної безпеки вони не гарантують.

3 клас. Такі вхідні двері у Львові та інших містах України користуються найбільшим попитом. Від інших конструкцій вони відрізняються наступним:

  • Наявністю не менше 2 запірних елементів;
  • Обладнаною ребрами жорсткості рамою дверною полотна;
  • Сталевим листом товщиною від 3 мм;
  • Прихованими замками (їх наявність не є обов*язковою).

4 клас. Ці вхідні броньовані двері попереджують не лише злом, а й проникнення куль. Їх рекомендується встановлювати в спорудах, де знаходяться гроші, ювелірні вироби, цінні папери. Щоб їх відкрити, зловмисникам прийдеться потратити немало часу. Та й для цього необхідно використовувати спеціальні інструменти.

5 клас. Встановлювати такі дверні конструкції в житлових приміщеннях недоцільно. Як правило, вони підходять для розміщення в банках, торгових точках, де продаються цінні речі, на виробництві.

Магазин МістоДверей - твій надійний вибір вхідних дверей

Перед тим як купити вхідні двері, варто поцікавитись їх рівнем надійності. Саме від цієї особливості слід відштовхуватись, адже не завжди доцільно витрачати велику суму грошей. Та й економити теж не варто, адже від якості дверей залежить безпека майна та життя людей. Консультанти нашого інтернет-магазину допоможуть і нададуть професійну консультацію при покупці вхідних дверей.

Фільтр
Знайдено 5 
Підтвердіть
Для того, що б додати товар в список бажань, що Вам потрібно
Facebook