• Ваш список
    "Список порівняння" порожній
  • +38 096 702 04 69
  • +38 095 268 07 37

Які вхідні двері краще вибрати в будинок: сталеві чи дерев`яні?

Багато власників приватних будинків і заміських особняків задаються одним і тим же питанням: яким вхідним дверям віддати власне перевагу - сталевим або ж дерев'яним?

Дерев'яні конструкції - це класика всіх часів, однак такі моделі мають величезну кількість мінусів у порівнянні з сучасними сталевими виробами. Щоб не помилитися з вибором і зробити дійсно правильну покупку, важливо зважити всі «за» і «проти», звертаючи особливу увагу на матеріал, який був узятий за основу виробництва.

Вхідні двері в Тернополі від магазину Місто Дверей

Активне застосування сучасних технологій в процесі виробництва дверних конструкцій дозволяє компаніям-виробникам пропонувати своїм клієнтам дійсно високоякісні моделі.

Розглянемо головні відмінні риси дерев'яних від сталевих вхідних дверей, ціна яких вказана на нашому офіційному сайті:

  1. Металеві вироби відмінно справляються з величезними фізичними навантаженнями і деякими механічними пошкодженнями, чого не скажеш про «тендітну» деревину.
  2. Сталь характеризується чудовим набором міцності та надійністі, що позитивно позначається на терміні експлуатації конструкцій в цілому.
  3. Сталь не піддається загорянню навіть при прямому попаданні відкритого вогню. Таким чином, помітно підвищується рівень безпеки.
  4. Купивши двері вхідні, виготовлені зі сталі, ви назавжди забудете про появу корозії. Крім того, метал зберігає свої технічні характеристики, незалежно від конкретних погодних умов. Дерево при постійній вологості повітря деформується, втрачаючи свою колишню форму і зовнішній вигляд. Таким чином, строк експлуатації деревини значно менший, ніж  сталі.
  5. Єдина спільна риса таких виробів полягає в чудовому дизайні, який відмінно доповнює інтер'єр з внутрішньої сторони і екстер'єр - ззовні будинку.

Де купити вхідні двері за демократичною вартості?

Головна функція, яку повинні виконувати дверні конструкції - це захист вашого житла від небажаних гостей. Тому, перш ніж купити двері, важливо заздалегідь ознайомитися з усім асортиментом та придбати високоякісні та надійні моделі.

Величезна різноманітність колірних відтінків допоможе покупцям підібрати не тільки міцні вироби, а й також стильні конструкції, які стануть головною «родзинкою» вашого екстер'єру. Доступні ціни та величезний асортимент – це особлива перевага нашого магазину.

 

Фільтр
Знайдено 5 
Підтвердіть
Для того, що б додати товар в список бажань, що Вам потрібно
Facebook