• Ваш список
    "Список порівняння" порожній
  • +38 096 702 04 69
  • +38 095 268 07 37

Які фактори впливають на ціну ламінату?

Багатошарове підлогове покриття в основі з міцної ДСП та різних прошарків, кожен з яких має свою характеристику та властивості. Купити ламінат прагнуть ті, хто хоче за відносно доступну ціну зробити оселю затишною і комфортною. Тим не менш, вартість цього покриття може бути різноманітною, давайте розберемося у цьому питанні разом.

Які фактори впливають на вартість та від чого залежить ціна на ламінат?

У першу чергу, все залежить від бренду – якісне виробництво потребує використання відповідних матеріалів та сировини, сучасних технологій та залучання до роботи кваліфікаційних працівників. Це основний чинник, що впливає на ламінат – ціна може варіюватися від помірної до неосяжної пересічному покупцеві. Що ще формує кінцеву вартість:

  • Приналежність до класу зносостійкості – побутовий чи комерційний ламінат. Останній значно довше здатен прослужити, але і ціна відповідна.
  • Технічно-експлуатаційні характеристики – ступінь абразивної стійкості, ударостійкість, стійкість до ультрафіолету та агресивних миючих засобів тощо.
  • Можливість взаємодіяти зі системою «тепла підлога». Професійний магазин ламінату пропонує такі види покриття, але вони також мають вищу ціну за звичайний матеріал. Властивість теплопровідності – ще один «фактор впливу».
  • Безпека, екологічність та гігієнічність покриття – тут без коментарів, адже і так очевидна важливість цих факторів та їх ціноутворюючі властивості.
  • Повернемося до класів зносостійкості. Чим більший показник, тим надійніше та міцніше ламінат – ціна, відповідно, теж. 21, 22, 23 і так далі класи – це побутове покриття, від 31 і вище слідує комерційне, хоча деякі різновиди можна використовувати для житлового помешкання.

Звичайно, це не всі фактори, що впливають на ціну, адже ще є спосіб монтажу, декоративні нюанси, додаткові властивості ламінату, наприклад, водостійкість, країна виробництва тощо. Ми надали Вам короткий перелік ціноутворюючих факторів, якщо Вам цікаво – наші консультанти розкажуть про ламінат більше!

Де вигідно купити підлогу? Інтернет-магазин «Місто Дверей та Підлоги» допоможе обрати найкращий варіант за Вашим смаком і бюджетом!

Вартість на підлогове покриття може неабияк варіюватися, але не турбуйтеся – на misto-dverey.com є усе необхідне для Вашої ідеальної нової підлоги, а професійні фахівці повністю координують у цьому розмаїтті.

Якщо покупців цікавить підлога ламінат, Епіцентр – саме сюди більшість людей іде купувати, але там не завжди можна вигідно придбати те, що хочеться. У нашому магазині замовляти приємніше і комфортніше, без черг, скажених націнок, а ще кожний виріб відповідає міжнародним стандартам якості. Звертайтеся і не пошкодуєте!

Фільтр
Знайдено 5 
Підтвердіть
Для того, що б додати товар в список бажань, що Вам потрібно
Facebook