• Ваш список
  "Список порівняння" порожній
 • +38 096 702 04 69
 • +38 095 268 07 37

Які бувають види покриття підлоги?

Сучасні виробники створюють незлічену кількість видів, які відрізняються між собою за матеріалом, якістю, призначенням та терміном експлуатації. Така необмеженість вибору приємна, але водночас створює труднощі під час покупки. Якщо Ви не знаєте, яке покриття для підлоги обрати саме для власної оселі, радимо звернутися до наших консультантів. Нижче коротко розповімо про основні та найбільш популярні різновиди.

Купити паркет чи розповсюджений лінолеум? Що найкраще підходить для облаштування дому? 

Приходиш до салону і одразу розбігаються очі – купити паркет чи надати перевагу іншому матеріалу? Наразі топові наступні види, що користуються попитом не лише серед тернополян, а українців загалом:

 • Плитка. Більше доречна на кухні, у туалетній та ванній кімнатах.
 • Ламінат. Схожий за своїми характеристиками та виглядом на паркетне настелення, але значно дешевший. Має гарний вигляд, міцний. Ламінат Тернопіль часто замовляє як альтернативу повноцінній дерев’яній підлозі.
 • Лінолеум. Доступний, стійкий, здатен цікаво доповнити інтер’єр помешкання, але його надмірно хімічна структура може шкодити здоров’ю людини.
 • Ковролін. Відмінно стелити у дитячих кімнатах, м’який і приємний на дотик, клопіткий у догляді.
 • Паркет, паркетна дошка, ціна якої здебільшого вражає, хоча цілком виправдовує себе. Благородний, довговічний та екологічний – ідеально для квартири, приватного будинку. Треба оберігати від води.
 • Пробка. Гарна шумоізоляція гарантована, добре зберігає тепло. Оригінально виглядає, однак, потребує особливої обережності у використанні – волога швидко псує.
 • Полімерна підлога. Більшою мірою використовується на підприємствах та у комерційних цілях. Дорогий, але дозволяє створити особливий 3-D дизайн.

Відзначимо, що оптимальним варіантом є ламінатні покриви та паркетна дошка – Епіцентр та решта маркетів неодмінно їх Вам запропонують. Та нащо звертатися до когось, якщо є ми?

Паркет та ламінат купити краще там, де про нього знають усе – «Місто Дверей та Підлоги» порадить ідеальний варіант!

Скільки б не існувало різновидів підлоги, але саме паркет та ламінат купити для житлового приміщення чудово ідея. Вони різняться між собою вартістю, проте, кожен має чудову фактуру, безпечний та надійний. На misto-dverey.com Ви можете переглянути каталоги та замовити свою новеньку та красиву підлогу!

Фільтр
Знайдено 5 
Підтвердіть
Для того, що б додати товар в список бажань, що Вам потрібно
Facebook