• Ваш список
    "Список порівняння" порожній
  • +38 096 702 04 69
  • +38 095 268 07 37

Які бувають помилки при покупці міжкімнатних дверей

Чи збираєтеся купити двері для внутрішніх приміщень? Інтернет магазин дверей та підлоги Місто Дверей рекомендує ознайомитися з кількома простими порадами, які допоможуть вам заощадити і не переплачувати, отримавши двері оптимальної якості за мінімальною ціною.

Купити двері міжкімнатні без переплати за матеріал

Левова частка вартості дверей - це матеріал їх виготовлення. Елітна деревина цінних порід може коштувати досить відчутно, проте вам доведеться постійно піклуватися про її збереження. Крім того, у вологому або сухому кліматі полотно може  розбухнути і велика вага дверей може стати причиною провисання стулки.
Як варіант можна використовувати міжкімнатні двері, ціна яких більш адекватна, а надійність не менша. Це моделі каркасного типу з основою з хвойного бруса. Для покриття використовується МДФ полотно з товщиною листа від 4 мм.
Такі дверні конструкції досить міцні, стійкі до ударних навантажень, не деформуються при високій температурі, відрізняються малою вагою. Існують десятки варіантів фінішної обробки МДФ-полотна, при яких воно буде імітувати будь-які відомі оздоблювальні матеріали.
Враховуємо розміри приміщень


Магазин Місто Дверей та Підлоги пропонує як традиційні двері орного типу, так і:

  • складні;
  • розсувні;
  • поворотні двері.


Виробник дверей Папа Карло рекомендує застосовувати розсувні моделі в тому випадку, якщо у вас немає проблем з наявністю вільного місця. Для малогабаритного житла більш підійдуть альтернативні варіанти при яких стулки не розчиняються і ковзають уздовж стінки або ховаються в спеціальному коробі.


Чи можна економити на фурнітурі?

Якщо ви вже вибрали і купили міжкімнатні двері (Папа Карло або будь-яку іншу модель), не варто намагатися заощадити на фурнітурі. Навіть найкрасивіше дверне полотно, яке скрипить і застряє в отворі через дешеву фурнітури, зіпсує вам все задоволення від покупки.
Ручки, петлі, замки, направляючі повинні бути по можливості якісними і надійними. На сайті магазину ви завжди зможете вибрати двері Папа Карло, купити якісну фурнітуру і на десятиліття забути про ремонт, пов'язаному з перекосами, заклинюванням і провисання дверей.


Misto-dverey.com не рекомендує самостійний монтаж


Монтаж міжкімнатних дверей - це досить відповідальна процедура, яка також вимагає знань і навичок фахівця. Не варто намагатися виконати його самостійно в спробі заощадити. Для цього часто потрібне спеціальне обладнання для підгонки коробки і точної вертикальної установки двері в отворі.

Фільтр
Знайдено 5 
Підтвердіть
Для того, що б додати товар в список бажань, що Вам потрібно
Facebook