Корисні поради

Як правильно встановити міжкімнатні двері?

Правила установки міжкімнатних дверей

Недостатньо вибрати красиву і практичну міжкімнатні двері для її повноцінного функціонування. Необхідно ще грамотно виконати її установку. Як правильно встановити міжкімнатні двері самостійно або ж за допомогою майстра? Тут все залежить від наявності у власника вільного часу і матеріалу виконання полотна. Якщо це деревина, МДФ, ДСП, то цілком можна обійтися своїми силами. Монтаж двері зі скла краще довірити фахівцеві.

Підготовчий процес до установки міжкімнатних дверей

Перш за все варто сказати, що якщо розміру отвору вистачає для короба конкретної двері, то монтаж можна виконувати і після чистової обробки, а якщо потрібно його розширювати, то такі роботи виконують під час чорнової обробки.

Отже, спочатку потрібно підготувати інструменти:

  • Молоток;
  • Стамеска;
  • Ножівка з дрібними зубцями;
  • Шуруповерт або викрутка;
  • Рулетка і олівець.

Також знадобиться монтажна піна для заповнення щілин. Щоб уникнути заклинювання двері під час нанесення монтажної піни в декількох місцях вставляються спеціальні Деревинки — Розпірки.

Етапи монтажу дверного полотна і короба міжкімнатних дверей

Установка міжкімнатних дверей виконується в кілька послідовних етапів, основними з яких виступають:

  1. Збірка і монтаж короба;
  2. Монтаж дверних петель;
  3. Навіс полотна двері;
  4. Установка доборів і порога;
  5. Закріплення наличників;
  6. Установка дверної фурнітури (ручок і замків).

Дерев’яний короб збирається двома методами: шляхом зрізу кутів стійок і верхньої поперечини під 45 градусів або ж методом з’єднання стійок і верхньої і нижньої поперечини без зрізів. Після монтажу короба обраним методом встановлюються петлі. При цьому відстань між верхньою частиною полотна до петлі має бути не менше 200мм. Оптимально 250мм, то ж стосується нижньої частини полотна.

Далі слід установка полотна двері в короб. Після чого конструкція монтується в підготовлений отвір. Регулюється за допомогою будівельного рівня. Щілина задувається піною і проводиться установка розпірок.

На заключному етапі проводиться монтаж дверної ручки (відстань між нижньою частиною полотна і ручкою має бути в 1000мм). Також на цьому етапі встановлюються лиштви, пороги, добірні елементи, які виконують естетичну і практичну функції.

В цілому монтаж двері без допомоги майстра цілком посильне завдання, головне наявність вільного часу і базового набору інструментів.

Інтернет-гіпермаркет – «Місто Дверей та Підлоги» пропонує своїм клієнтам ознайомитися з каталогом і цінами на двері зі складу, міжкімнатні двері, вхідні двері, фурнітуру для дверей, а також на покриття для підлоги – паркетна дошка і ламінат.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *