• Ваш список
    "Список порівняння" порожній
  • +38 096 702 04 69
  • +38 095 268 07 37

Як обрати розміри міжкімнатних дверей? А якщо не стандартні?

Переважно міжкімнатні двері мають стандартні розміри, тому обрати підходящий варіант доволі просто. Адже є великий та різноманітний вибір дверей класичних та звичних параметрів.

Висота стандартних міжкімнатних дверей – 2 метри. Їх ширина становить від 0,6 до 0,8 метра. Такі двері створює «Папа Карло» – один з найбільш популярних та якісних виробників.

Радимо обирати двері, відштовхуючись від розміру дверного отвору, адже його збільшення чи зменшення – це доволі дорогий процес. Важливо пам’ятати, що розмір дверного отвору повинен бути більшим, аніж розмір самих дверей. Різниця повинна становити приблизно 1 метр в ширині та 0,6 – 0,9 – у висоті.

«Місто Дверей» знає, як правильно зробити заміри міжкімнатних дверей

Пропонуємо дізнатися кілька правил, які допоможуть максимально точно зробити замір, щоб у майбутньому замовити двері ідеального розміру:

  • робіть заміри отвору по голих стінах, попередньо демонтувавши старі двері та поріг;
  • виміряти відстань між стінами потрібно у трьох точках – зверху, знизу та посередині;
  • далі потрібно поміряти відстань від найнижчої центральної точки до найвищої.

Якщо ви плануєте купити двері в Тернополі, працівники магазину «Місто дверей» з радістю допоможуть вам у замірах та дадуть відповіді на усі питання.

Міжкімнатні двері у Тернополі: ціни, переваги, покупка нестандартних дверей

Не забувайте і про різницю між параметрами різних міжкімнатних дверей. Так, дверні прорізи у кухні стандартних розмірів вужчі, аніж прорізи у звичайній кімнаті. Ще менші прорізи стандартних дверей до санвузла. А от у вхідних дверях прорізи найбільші. Усі ці моменти потрібно враховувати, аби зробити правильні заміри та правильний вибір.

Часто у будинках та квартирах є нестандартні двері. Такий момент не є проблемою для магазину «Місто дверей». Нестандартні параметри можуть бути у дверей до комірчини, до ванни і т.д. Вони можуть бути вузенькими або ж доволі низькими. На misto-dverey.com можна зробити замовлення дверей нетипових габаритів.

Обираючи міжкімнатні двері «Папа Карло», покупець поєднує вигідну ціну та високу якість. Двері цієї марки можна придбати як у стандартних розмірах, так і в нестандартних параметрах.

Важливо, що двері «Папа Карло» мають ціни, які максимально вигідні та лояльні. Тому покупка таких дверей – завжди оптимальний вибір!

Фільтр
Знайдено 5 
Підтвердіть
Для того, що б додати товар в список бажань, що Вам потрібно
Facebook