• Ваш список
    "Список порівняння" порожній
  • +38 096 702 04 69
  • +38 095 268 07 37

Что такое шпонированные межкомнатные двери

Міжкімнатні двері – це незамінні предмети інтер'єру, які забезпечують людям максимальний комфорт та розділяють приміщення. Для їх створення виробники можуть використовувати різноманітні матеріали та технології. На сьогоднішній день, великим попитом користується шпонування. Такий метод обробки дверних полотен гарантує конструкції тривалий строк служби. Якщо порівняти двері шпоновані з виробами із масиву, то перші обходяться набагато дешевше.

Шпон – це різновид натурального матеріалу. Щоб його отримати, використовуються тонкі листи шириною 0.5-1.0 мм. Найпопулярнішою сировиною для виготовлення шпону є хвойні та листяні породи дерев.

Чому варто придбати шпоновані міжкімнатні двері?

Купити міжкімнатні шпоновані двері можна в магазині "Місто Дверей та Підлоги". Він здійснює продаж тільки якісних товарів. Великим попитом серед сучасних споживачів користуються двері Папа Карло. Знайти їх можна на сайті misto-dverey.com. В каталозі пропонуються як традиційні, так і нестандартні розміри дверей, тому вони підійдуть для будь-якого дверного прорізу. Вартість міжкімнатних дверей тут цілком доступна, що не може не порадувати навіть найбільш економного покупця.

Отже, чому ж шпоновані конструкції, в тому числі міжкімнатні двері Папа Карло, стали настільки популярними? Їх придбати рекомендується з таких причин:

  1. Ці вироби міцні. Вони здатні протистояти ударним навантаженням, тому не пошкоджуються в результаті серйозної механічної дії. Звичайно, навряд чи такі конструкції витримають сильний удар ногою, але для міжкімнатних дверей такий рівень міцності цілком допустимий.
  2. Такі предмети інтер'єру не є важкими. Шпоновані двері Папа Карло варто придбати тому, що вони порівняно легкі. Під час їх транспортування й установки немає необхідності прикладати великих зусиль. Та й відкриваються/закриваються вони легко.
  3. Шпоновані двері стійкі до підвищеної вологості. Низька гігроскопічність дозволяє встановити їх навіть в тих кімнатах, де спостерігається підвищена вологість. Навіть після її впливу вони не коробляться і не деформуються.
  4. Такі вироби екологічно чисті. У складі використаної сировини немає шкідливих домішок, які б негативно позначилися на самопочутті людей і тварин.
  5. Доступна ціна – це ще одна важлива перевага даних конструкцій. Вони обходяться дешевше, ніж двері з масиву. Міжкімнатні шпоновані двері славляться не лише відмінними експлуатаційними характеристиками, але й стильним дизайном. Вони виглядають красиво і дорого. Пропонуватися такі конструкції можуть в різному стильовому виконанні, тому впишуться у будь-який інтер'єр.
Фільтр
Знайдено 5 
Підтвердіть
Для того, що б додати товар в список бажань, що Вам потрібно
Facebook