• Ваш список
  "Список порівняння" порожній
 • +38 096 702 04 69
 • +38 095 268 07 37

Чому варто обирати двері із екошпону?

Передивляючись двері з екошпону, складно зважитися на покупку. Але все стає простіше, якщо знати їх особливості створення та унікальні характеристики. Це відносно новий будівельний матеріал, з якого створюють ефектні двері.

Екошпоновані міжкімнатні двері Папа Карло: економний та естетичний вибір

Різноманітні міжкімнатні двері Папа Карло — продукція українського виробника, який пропонує моделі з різних матеріалів, серед яких є і екошпон. Його створено за рахунок новітніх європейських технологій. Виробляється завдяки процессу склеювання пофарбованих волокон спеціальною смолою на основі пропілену.

Якщо бажали економно купити міжкімнатні двері — обирайте екошпоновані моделі.
Вони мають ряд переваг:

 1. Доступність ціни. Завдяки особливостям переробки вторсировини методом зклеювання, вартість на міжкімнатні двері у Тернополі досить низька.
 2. Аутентичність кольору. Легко наслідують малюнок та рельєф різних порід дерева: вишня, вільха, горіх, дуб та бук. Окрім цього, багато клієнтів бажають придбати двері Папа Карло тому, що екошпоновані моделі мають однакове забарвлення. Тобто, в межах однієї партії мають однаковий відтінок.
 3. Естетичність. 3D ефект привносить нестандартні риси зовнішній привабливості даних моделей.
 4. Рівна поверхня. Відсутність сучків — теж перевага для того, щоб купити двері в Тернополі. Тут немає виступів и шорсткостей.
 5. Різноманітність розмірів. Створити з екошпону нестандартні двері набагато простіше, ніж з натуральної деревини. Для цього треба лише залити в окрему індивідуальну форму суміш з вторсировини та клейової частини і дати висохнути.
 6. Зносостійкість та ремонтопридатність. Екошпон — матеріал, що підлягає ремонту у виробах. За це їх люблять клієнти компании Місто Дверей та Підлоги.
 7. Стійкість до кислот та миючих засобів.
 8. Вологостійкість. Забезпечено завдяки плівки з пластику, якою вкриваються дані двері.

Двері Папа Карло: ціни і вибір, які вражають

Різноманітні, ефектно оздоблені двері Папа Карло, ціни на які низькі, найчастіше створено з екошпону. Вони можуть бути 3 видів: глухими, декорованими вставками та заставленими склом. Ці варіанти з чистої сировини аутентичні виробам з натуральних порід дерева.

Всі моделі, які ви оберете в misto-dverey.com, будуть ефектно виглядати та представляти собою екологічний продукт. Тому екошпоновані двері як сучасне рішення користуються не абияким попитом.

Фільтр
Знайдено 5 
Підтвердіть
Для того, що б додати товар в список бажань, що Вам потрібно
Facebook