• Ваш список
    "Список порівняння" порожній
  • +38 096 702 04 69
  • +38 095 268 07 37

Блог

Заміна личинки (серцевини) замка в двері

Заміна серцевини (личинки) замка може знадобитися, в разі переїзду в нове житло, втрати власних ключів, спроби злому, або коли почав заїдати ключ чи просто з'явились сумніви в надійності запірного пристрою.

Установка пластикових (металопластикових) дверей

В попередніх статтях ми розповідали про особливості монтажу дерев'яних міжкімнатних дверей. Та все ж таки, коли йдеться про вибір вхідних, дверей в комору, на балкон, в офіс чи в гаражне приміщення - більшість людей надає перевагу сучасному варіанту - металопластиковим дверям.

Дверний отвір - стандартні розміри дверей


Ще одним питанням на стадії будівництва чи ремонту є визначення розмірів отвору під двері. Плануючи в майбутньому замовляти дані вироби у певного виробника, перейматись даними параметрами не варто.

Регулювання (установка) дотягувачів для дверей


Подовжити правильне функціонування ходу міжкімнатних та вхідних дверей можна при допомозі додаткових елементів - дотягувачів. Ці недорогі та прості механізми  забезпечують плавне закривання та відкривання, а отже, зберігають цілісність дверної коробки та справність фурнітури на довгий час.

Регулювання пластикових (металопластикових) дверей


Після установки пластикових дверей не завжди є можливість та необхідні навички, щоб перевірити роботу монтажників. Хоча, користуючись послугами перевіреної компанії, Ви напевно отримаєте гарантію на експлуатацію придбаного товару. Якщо з плином часу, чи відразу після встановлення, Ви помітите певні “нюанси”, сміливо звертайтеся з гарантійним талоном у відділ продажу компанії.

Встановлення лиштви на двері

Завершальну роль в процесі встановлення дверного полотна відіграють спеціальні накладні планки. Що таке лиштва, яка вона буває, та як правильно встановити лиштви на двері - розглянуто нижче.

Встановлення міжкімнатних дверей


Якщо Вас цікавить установка міжкімнатних дверей своїми руками, тоді ця стаття буде корисною. Ми розкажемо, на що слід звернути увагу під час підготовчих робіт, про необхідний для роботи інструмент, та опишемо детально процедуру, додатково використовуючи ілюстрації.

Як вибрати міжкімнатні двері

Для завершеності дизайну приміщення, важливі не тільки предмети інтер'єру, меблі, текстиль, але й міжкімнатні двері, які бувають різноманітними, згідно типів та матеріалів. Саме про них та їхні характеристики, а також про основні вимоги при купівлі чи замовленні, ми розкажемо детально нижче.

Як вибрати вхідні двері

Дана стаття допоможе Вам обрати оптимальний варіант найкращих вхідних дверей для Вашого помешкання. Ми розберемо їх види, виділимо переваги та недоліки матеріалу виготовлення, а також розповімо, як правильно вибрати вхідні двері в квартиру чи будинок.

1  < 2 3 4 5
Фільтр
Знайдено 5 
Підтвердіть
Для того, що б додати товар в список бажань, що Вам потрібно
Facebook