• Ваш список
    "Список порівняння" порожній
  • +38 096 702 04 69
  • +38 095 268 07 37

Блог

Ламінат або линолеум: що краще ?

Ремонт - справа хороша. Але коли виникає проблема вибору оздоблювальних матеріалів, виникає розгубленість. Із стінами і стелею питання зазвичай вирішується простіше. А ось що вибрати на підлогу - ламінат або лінолеум, паркет, плитку чи дошку - вирішити буває складніше за все.

Паркетна дошка або ламінат - що краще

Обираючи підлогове покриття додому, часто розглядають два варіанти: паркет або ламінат. У цій статті наводиться вичерпна інформація щодо даної теми: розгянуто характеристику кожного типу згідно основних критеріїв.

Підкладка під ламінат що краще

Практичний і стильний ламінат - це відносно недороге та комфортне покриття, яке швидко завоювало ринок. Він легкий в установці, за ним просто доглядати. Але велику роль в його довговічності відіграє грамотно підібрана та укладена підкладка під ламінат. Що саме та яку товщину краще обрати? Що пропонує сучасний ринок?

Як правильно вибрати ламінат

Критеріїв, що підказують як правильно вибрати ламінат для дому є доволі багато. Насамперед ми відштовхуємось від зовнішнього вигляду, обираємо те, що нам сподобається та гармонійно впишеться у визначений інтер'єр будинку. Не знаючи тонкощів виробництва даного матеріалу згідно прийнятої класифікації, ми можемо обрати не те, що нам потрібно.

Звукоізоляція вхідних та міжкімнатних дверей

 Тиша та спокій в домі - запорука гарного самопочуття та настрою. Натомість, сторонні голосні звуки, які часто супроводжують багатоквартирні будинки, зовсім не сприяють належному відпочинку. Тому варто потурбуватися про додатковий захист від шуму.

Які двері вибрати для ванної кімнати

 Ванна кімната є невід'ємною частиною будь-якого будинку. Щоб зробити її максимально зручною і функціональною, необхідно подбати про всі важливі елементи - від сантехніки до дверей. Тільки такий підхід дозволить перетворити приміщення в комфортне місце, де можна із задоволенням розслабитися і відновити сили.

Як правильно підібрати двері під ламінат

 Як вибрати колір ламінату та дверей таким чином, щоб склалась єдина “картина”? А якщо вже укладено підлогове покриття, то як підібрати двері під ламінат? На ці та інші питання, пов'язані з інтер'єрними рішеннями, Ви знайдете відповіді у даній статті.

 < 1 2 3 4 5 > 
Фільтр
Знайдено 5 
Підтвердіть
Для того, що б додати товар в список бажань, що Вам потрібно
Facebook